Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avon vagy Oriflame? Egyszerűen...

Avon vagy Oriflame? Egyszerűen nem tudom eldönteni mindenki avont mond de vannak akik oriflamet!

Figyelt kérdés
tehát kérdés hogy hol legyek tanácsadó melyiket keresik jobban szóval honnan származhat több jövedelem (kicsit sokallom az oriflames 999ft-s regisztrációs díjat, avonnál mennyi?
2013. máj. 16. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az Avont többen ismerik, viszont többen is jutnak hozzá, tehát az Oriflame-et kevesebben csinálják. Én egyik márkáért sem rajongok, mindegyiknek vannak tényleg jó termékei, de a legtöbb cuccuk semmivel sem jobb egy átlag drogériásnál, viszont sokkal drágább.
2013. máj. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
CSináld mindkettőt,ennyire egyszerű:) akkor biztos több jövedelmed lesz,meg minden.:)
2013. máj. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az Oriflame-nél viszont minden eladott terméken 30% hasznod van, míg az avonnál sokkal kisebb a haszon.
2013. máj. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Oriflame sokkal jobb minden téren, kevesebben is csinálják, így több esélyed van hogy tőled rendeljenek...
2013. máj. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor éri meg akármelyikbe is belépni, ha te is nagyfelhasználó vagy, mert úgy tudod kihasználni a kedvezményeket. Talán az Oriflame jobban megéri mert kevesebben csinálják. A nagyobb pénz viszont abból van, ha magad alá szervezel embereket és nem csak értékesítesz.
2013. máj. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az avonnál nincs belépési díj.Én mindkettőt csinálom (vagyis az oriflame-be most léptem be)igaz csak saját részre.Nekem bőven elég hogy magamnak és a családnak olcsóbban jutok hozzá a termékekhez .
2013. máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%

Én a "másik oldalról" írok: mindkettő katalógushoz hozzájutok, bármelyikből tudnék rendelni kényelmesen, munkatársaimon keresztül. Az Oriflamet általában csak átlapozom, évente max. 1 szappant rendelek belőle. Az Avonból minden 2. katalógusból rendelek kb. Árbarátibb, nekem jobban tetszik,valahogy emberközelibb a katalógus, több illatminta, sokkal jobb akciók vannak benne. Szóval szerintem sokkal nagyobb eséllyel az Avonból többen fognak rendelni. - Szerintem

(még egyszer jelzem, nem tanácsadónőként, hanem vásárlóként jeleztem)

2013. máj. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

Csak az utolsó szavait tudnám elismételni, én is hasonlóan vagyok, bár az oriflame-től pont ma rendeltem,de előtte csak kb két évvel ezelőtt volt ilyen eset.

Az ismerőseim körében is népszerűbb az avon, a konkurenciától többnyire csak szappant vesznek.

A hétvégén fogom leadni az avon rendelésem, előzőhöz hasonlóan kb minden második katalógusból rendelek valamit.

18/l

2013. máj. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

elkezdhetem mindkettőt egyszerre ?

(most 15000-20000 ft-re lenne szükségem mennyi idő míg megkeresem?)

2013. máj. 17. 07:45
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez a te szorgalmadtól függ. Reklámoznod kell magad itt-ott, hogy ezzel foglalkozol, ajánlgatni kell a terméketeket.A legjobb ha első körben a családon mész végig, aztán az ismerősökön. Főállásnak ez édes kevés max kiegészítésnek jó.
2013. máj. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!