Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az alábbi műköröm építő...

Németh_csaba kérdése:

Az alábbi műköröm építő szettek közül melyiket válasszam? Vagy esetleg tudnátok ajánlani mást. Ebben az árkategóriában.20-25 E?

Figyelt kérdés

Én ffi vagyok. Annyira nem értek hozzá...ajándékba lenne barinőmnek.Annyit tudok,hogy zseléset szeretne csinálni,nem kerámiát. :) Pls help !


[link]


[link]


[link]


[link]



2013. okt. 17. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyiket se. Menj be gy szaküzletbe, és az eladók segítségével rakjatok össze egy kezdőszettet
2013. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És az kijönne ennyiből? Tudsz valami konkrét helyet,esetleg email címet??? Vidéki vagyok.
2013. okt. 18. 17:53
 3/6 A kérdező kommentje:
ja bocs,weboldalra gondoltam,esetleg web-shopra....
2013. okt. 18. 17:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Crystal nails van webshop, de vidéken is vannak viszonteladók
2013. okt. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az elöttem szólóhoz:

CN-nél te 20-25e Ft-ból biztos nem raksz össze egy kezdőszettet. Amilyen árak vannak náluk .....

Nézd meg ezt:

[link]


Itt van kezdőcsomag 18.990 Ft-ért és nem noname márkájúak.

2013. okt. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem noname, csak hiányos. Am ott is cn, brillbird van...
2013. okt. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!