Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megpróbálok minél részletesebb...

Megpróbálok minél részletesebb leírást adni magamról. Milyen illat illene hozzám?

Figyelt kérdés
28 éves, 180 magas, sportos, szálkás testalkatú (kockahas 90 kilós testsúly mellett), sötét haj, borostás arc, diszkrét szemüveg. Elegánsan öltözöm, mindig szürkeárnyalatban, amit csak a nyakkendő bonthat meg (fekete zakó és alj, világos szürke ing, piros nyakkendő). Vezető beosztású vagyok egy elektronikai cégnél. Relatíve jól keresek, az autóm egy matt fekete audi rs7. Szeretem a kihívásokat, azok tartanak életben. Hiszem, hogy maga az út okoz a legtöbb örömet, és nem a végcél. Olyan illatra vágyom, ami érezteti, hogy én vagyok a domináns, mégis van egy nagy adag szexuális töltete. Remélem ennyi elég lesz :) Köszönöm előre is!

2013. okt. 20. 01:15
1 2
 1/13 hunbula ***** válasza:

Aaanyira szépek a matt autók:)


A legjobb, amit tehetsz, hogy elmégy egy drogériába/parfümériába (a Douglast tudom ajánlani, nagy a választék, eddig bárhol voltam korrektek és segítőkészek, van törzsvásárlóprogram is), és rászánsz egy kis időt arra, hogy kipróbáld az illatokat. Ajánlhatja neked egy hasonló kaliberű pasi is az ő kedvenc illatát, ha az neked mégsem az igazi. A parfümöknek más illata van az üvegben és más a bőrödön, kicsit mindenkin különbözik ugyanaz az illat is. Menj el, fújj ki illatokat a papírszeletre, és a kettőt vagy hármat amelyik a legjobban tetszik, fújd különböző helyekre magadon (csuklóidra, pl, hogy elkülönüljenek). Ezután menj ki a drogériából, és várd meg, milyenek lesznek az illatok órák múlva - a parfümök nem egyszerre engedik ki az összes illatjegyet, hanem fokozatosan, ezért fontos megvárni, milyen a teljes hatás a bőrödön.

Később aznap tudni fogod, melyik lesz a megfelelő.

Sajnálom ha úgy éreznéd, ezzel nem sokat segítettem, de miután többször volt, hogy az az illat, amit én/munkatárs/barátnők stb jónak tartott, a pasimnak nem jött be, és vice versa, nem merek olyan bátran ajánlani. :) Ha így is tanácstalan lennél, jó ötlet, ha a barátnőd, vagy közelebbi nőismerősöd is elkísér illatot választani, így azonnal látni fogod a reakciót. :)

2013. okt. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én a Paco Rabanne-parfümöket szeretem a legjobban...


Szóval ajánlanám,hogy illatozd meg (Douglas-Mülles,Rossmann,DM,bármelyik parfüméria) ezeket:


1 Million


Invictus



(amit én használok: Paco Rabanne-Lady Million)

2013. okt. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

A Paco Rabanne 1 milliont felejtsd el kérlek, ronda illat, szinte biztos, hogy nem hozzád való.


Ezeket ajánlom, ha még egyelőre nem rendelkezel komolyabb illat "előképzettséggel": Versace: Pour Homme, Bvlgari: Pour Homme/Aqvua Marine Homme vagy esetleg a D&G férfi Light Blue változatát. Ezek az illatok könnyűek, aquásak , vagányak, szexisek, fiatalosak. Nyugodtan kérdezz priviben, nagyon szívesen adok illattanácsot, ez a hobbim ;)

2013. okt. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Majd ő eldönti magának,kedves 3-as!! Semmi baja nem lesz,ha megszagolja.
2013. okt. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
:) agresszívabb illatokat várok, olyanokat, amelyeket nem lehet csak úgy egy kézlegyintéssel elintézni...
2013. okt. 22. 14:45
 6/13 anonim ***** válasza:
A ferjem elegge parfummanias (naluk csaladi hagyomany, mondhatni, ebbe nott bele), eshat, hogy temaba vagjak, vezeto beosztasu egy elektronikai cegnel, harmincas evei elejen jar, jokepu, jol oltozott stb :D Szerintem a rengeteg parfum kozul, amiket kiprobalt, a legjobban a Gucci - Gucci pour homme illett hozza, es nem utolso sorban _nagyon_ jo illata van. Kulonleges, nem minden pasin ez jon szembe veled (mint a PR 1million..). Egy lenduletes citrusos inditas utan kezded erezni a dohanyos jegyeket, mellette meg valami eszmeletlen dogos fustos alapot, ami hihetetlenul tartos. Nagyon karizmatikus, szexi es magabiztos illat. Mindenkepp ajanlom kiprobalasra!
2013. okt. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6-os , IGEN, valószínű, azt ugyanis nem forgalmazzák már.
2013. okt. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

bar en nem Magyarorszagon lakok, de nemreg rendeltem ujra, mibol gondolod, hogy nem lehet kapni? a parfumeriak megszuntettek a forgalmazasat? ha igen, akkor megszagolni nehezkes lesz, de rendelni lehet

itt pl:

[link]

vagy itt: [link]

2013. okt. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

utánanéztem,mivel mindenki olyan ellenséges velem. és na lám...


Én 1X rendeltem netről parfümöt,de megjártam,mivel hamisítvány volt. Utána lehet nézni,sok fórum szól erről,hogy hamisítványt árulnak a netes parfümériák. Itt gyk-n is sok póruljárt van.


EPIC WIN.


szóval nem marad más,mint a drogériákban,parfümériákban való szagolgatás

2013. okt. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

lol....hát persze öreg....és bilibe lóg a kezed.


Neked úgy van Audi RS7 autód, ahogy én 13 éves, modellalkatú apáca vagyok. :D legalább utánanéznél, mielőtt hülyeséget írkálsz.....októberben neked nehezen lehet RS7-esed csórikám :D

2013. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!