Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fém bizsu ékszerek barnásodása...

Fém bizsu ékszerek barnásodása, korrodálódása ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Tehát hogy az ezüst színű ékszerből ne legyen bronz, vagy feketés színű.

2013. okt. 20. 17:48
 1/4 anonim válasza:
Próbáld kikerülni hogy ne menjen rá parfüm. Egyébként ezekben az esetekben megtisztítja egy ékszerész ha beadod hozzá!:)
2013. okt. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! :) Köszönöm szépen a válaszod. Igazából egy gyűrűről van szó, szerintem a víztől barnásodhat. Azt tudom hogy ha ezüstre fogkrémet kenünk akkor nem lesz fekete. Nem tudsz esetleg egy házi praktikát bizsukra?
2013. okt. 20. 18:17
 3/4 Ravel válasza:
Szerintem semmit. A bizsu bizsu is marad, nem hosszú távra tervezik őket. Nem csak parfüm, hanem kézmosásnál a víz de akár a tenyér izzadása is gyorsítja az elszíneződés folyamatát. Na meg azért az se mind1, h milyen a bizsu -mivel vonták be- nekem is volt olyan gyűrűm ami csak egy hétig bírta :/
2013. dec. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos szerintem is így van. Köszi a válaszod. :)
2013. dec. 28. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!