Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A műanyag, átlátszó végű...

A műanyag, átlátszó végű belövős fülbevaló jobban begyullad, mint a bizsu?

Figyelt kérdés
Egy hete lövettem 5 lyukat porcba a fülembe, és kiszeretném cserélni. Vettem műanyag, átlátszó végű, szilikonhoz hasonlító végű belövős fülbevalókat. A kérdésem az lenne, hogy ettől nagyobb eséllyel gyullad be? Most nem is fáj, nem piros, kicserélhetem?
2013. szept. 30. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A lövéssel már épp eléggé tönkrevágtad a porcodat. Az, hogy eddig megúsztad a komolyabb bajokat, elég nagy szerencse.

De egy hét után porcban lévő lukat ESZEDBE NE JUSSON macerálni!

2013. szept. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja az előző, porcba alapból ajánlatosabb szúratni, de már mindegy, bent van. Most szépen hagyd békén, tisztítsd azzal, amit mondtak ahol csináltad, és eszedbe ne jusson egy hét után kicserélni. Minimum egy hónap.
2013. szept. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap még a fülcimpába lőtt lyukaknak is KEVÉS idő a gyógyuláshoz! Ráadásul egyszerre 5 lyukat lövettél (?!), kicsin múlt hogy nem vágtad teljesen tönkre a füled... Minimum 3-4 hónap. Előbb semmiképp nem cserélheted, hacsak nem akarsz a sebészeten kikötni.
2013. okt. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mit ajánl kezelgetni az, aki képes porcba lőni, ráadásul egyszerre ötöt... Legjobb esetben is alkoholt vagy arcszeszt mondhattak neki.

Ehelyett Octenisept, napi háromszor legalább!

És jól mondják, minimum 3-4 hónap a gyógyulás. MINIMUM. Kényes a porc, nekem szúrva van, de kellett neki fél év, pedig profi csinálta, és tisztességesen kezeltem is, ahogy kell.

2013. okt. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja igen, és NE!!! forgasd!

Nem szabad piszkálni, mocorog az épp eleget magától is!

2013. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!