Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lakodalomba megyek és egy...

Lakodalomba megyek és egy klasszikus fekete ruhát szeretnék felvenni, milyen kiegészitőket, sminket ajánlanátok hozzá?

Figyelt kérdés

Barna hajam, szemem van, fekete cipővel és harisnyával akarom hordani de hiányzik hozzá valami hangsúlyosabb ékszer a meglevők mind kevésnek tűntek hozzá vagy nem illettek a dekoltázshoz.

Meg is vettem már és jól is áll attól függetlenül, hogy nem vagyok annyira model alkat: [link]


Linket is kérek az ötletekhez ha lehet. A modellen látott egyszerű stilus valahogy kevésnek tűnik magamon, biztosan számit, hogy a modell szőke. Előre is köszi az ötleteket.



2013. okt. 21. 10:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú fehér, esetleg többsoros gyöngysor. Vagy egy hosszú, vastagabb aranylánc.
2013. okt. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én valamilyen teljesen elütő színű kiegészítővel dobnám fel, mondjuk egy piros vagy lila kézitáska.ű [link] (ebből az 5,6,7,9)

Láncot ehhez a kivágáshoz nem tennék, karkötőt vagy fülbevalót inkább, és én cipőt is színeset választanék.

2013. okt. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1. Gyöngysorból fehéren kivül esetleg más szinű is menne hozzá szerintetek? A szürkes gyöngysorok mintha kicsit jobban tetszenének. Esetleg többszínű?

2. A színes cipőhöz gondolom már nem fekete harisnya menne, nem, hanem lábszínű (vagy aminek hívják)? Ebből csak a vékony néz ki jól... Van olyan szín a feketén kívül ami elegáns 50den-es változatban is?

2013. okt. 21. 10:55
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem egy színes cipőhöz simán elmegy a fekete harisnya.

[link]

Ez hasonló stílusú, mint a tiéd, és szerintem jól néz ki.

2013. okt. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4. tényleg jól néz ki. a piroson kívül az ezüstszürke kiegészítőkhoz mit szóltok? cipő, táska, karkötő.
2013. okt. 21. 11:12
 6/16 anonim ***** válasza:

Előtte azért tájékozódj, mennyire hagyományőrző a házaspár/család, mert elvileg feketét nem illik esküvőre felvenni, mert az a gyász színe.

Én is voltam már feketében, de érdemes ismerni, hogy a házaspár mit gondol erről.

Cipőnek vagy fekete vagy nude színű egyszer stiletto cipőt mondanék (szandálhoz már elég hűvös van, de amúgy az is jó lenne).

Kiegészítőként feldobná valami arany/ezüst kistáska meg ékszer.

Sminknek én egy szájhangsúlyosat kennék fel, mondjuk piros vagy élénk pink rúzzsal és egyszerű szemsminkkel.

2013. okt. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem az ezüst amiatt nem tetszik, hogy akkor megint nem lépsz ki ebből a neutrális színvilágból. A szürke tulajdonképpen világos fekete. Szerintem ugyanúgy kevés lesz, ezért mondtam, hogy valami színt tennék hozzá, illetve tényleg egy szájhangsúlyos sminket.
2013. okt. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

6. érdeklődtem és nem gond a fekete. sőt ha jól értettem még a fehér sem lenne gond, de azt azért nem szeretném :)

7. a piros nem épp az én színem azért érdeklődtem még más variációkra... másokon mindig tetszik, magamon már kevésbé, habár lehet kiegészítők szintjén magamon is tetszene.


Köszönöm a valaszokat. Ha vannak még (fényképes) ötletek szívesen várom. A fülbevalókat nem kedvelem, inkább nyakláncos/karkötős típus vagyok (ha létezik ilyen ;)).

2013. okt. 21. 12:29
 9/16 A kérdező kommentje:
2. most látom, hogy lila is volt ajánlva a piros mellett. érdekes ötlet, régebben kifejezetten utáltam a lilát de mostanában egyre több lila cuccom lett és hordom is őket :D
2013. okt. 21. 12:33
 10/16 anonim ***** válasza:

Na, ha a pirosat nem kedveled (mert tényleg kicsit nem is tudom, krampuszos :D ), akkor a lila nagyon jó választás.

[link]


[link] (2.)


[link]


Mondjuk egy ilyen kombó?

2013. okt. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!