Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért túl sötét nekem a...

Miért túl sötét nekem a legvilágosabb alapozó és korrektor?

Figyelt kérdés

Nincs annyira fehér bőröm, hogy viritson, de két termékcsaládtól is a legvilágosabb termékeket vettem, mégis napfényben túl sötétek a bőrömhöz. (Miss Sporty 001-es púder bronzositani jó..., a korrektora 001 már jobb, csak természetes fénynél van baj, akárcsak az Astor legvilágosabb alapozója.


Légyszi segitsetek ha tudtok, mert eddig is nehéz volt jó szint kapni, bár tökéletes még sose volt :(


2013. okt. 22. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is sötét az összes drogériás cucc..eddig oriflame studio artistot használtam, abból jó volt a legvilágosabb. Most pedig az Alverde 4in1-et használom, ez is tök jó világos.

Púderből meg a Balea Young legvilágosabb színe pont jó:)

2013. okt. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az alverdének a sötétebb színei is nagyon világosak:D
2013. okt. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Koreai BB krémek között vannak hófehér bőrre valók, és egy alapozó fedésével bír jó néhány (nekem a pattanásaim is szinte teljesen eltűntek néhány hónap után, azóta korrektor sem kell :) )

Elvileg a Catrice All Matt Plus 01-ese is szupervilágos, én még nem próbáltam

2013. okt. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!