Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik teszi tartósabbá a...

Melyik teszi tartósabbá a szem sminkem?

Figyelt kérdés

nyc natural matte (folyékony) alapozó vagy essence anti-spot cover stick korrektor? kb 12 órát kell h kibírjon a sminkem, és mivel nincs semmilyen szemhéjra való alapozóm erre a kettőre gondoltam h valamelyiket megpróbálom. melyik a jobb?

jah és fehér ruhám lesz az ajkaim pedig rózsaszínek (csillogni is fog egy kicsit:D) szőke vagyok, barna szemű. milyen színeket használjak a szememre? köszi:)



2013. okt. 1. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Szemhéjalapozóval is csoda, ha valakinek 12 órán át tökéletes marad a sminkje, nemhogy arcra való termékkel...
2013. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi.:) de ezután csak olyan írjon aki hajlandó a két termék közül ajánlani egyet mert azok véleményére vagyok kíváncsi:)
2013. okt. 1. 17:53
 3/6 anonim ***** válasza:

És szerinted mennyi az esélye, hogy

1) valakinek megvan ugyanez a két termék,

2) és még ki is próbálta normál használat helyett szemhéjalapozóként is,

3) és még itt is írogat az oldalon?


Megsúgom: biztos, hogy a valószínűsége a nullához konvergál.


Próbáld ki mindkettőt, teszteld... és sokkal előrébb leszel!


(de nem muszáj rám hallgatnod, mehetsz a saját fejed után is)

2013. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hátha van valakinek valamelyik, nem muszáj h mindkettő meg legyen h véleményt tudjon mondani :)

és nem kell rögtön a másiknak esni, nekem nincs pénzem külön még szemhéj alapozót is venni. ezért abból gazdálkodok ami van

2013. okt. 1. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:

egyik sincs meg, úgyhogy találgatok, de:

a nyc-ről alapból nem hallottam túl sok jót, meg a folyékony cucc szerintem idővel egyszerűen csak összemászna kis csíkokba a szemhéjadon, max 1-2 órát adnék neki, és a végeredmény valószínűleg rosszabb lenne mintha csak szemhéjpúdert használtál volna.

amúgy biztos hogy a korrektor se fogja 12 óráig tartani, de talán tovább mint az alapozó.

2013. okt. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
korrektort használtam. másnap délig meg se mozdult rajtam a smink :) még én is csodálkoztam h még a tus sem maszatolódik el. szóval kibírta
2013. okt. 31. 05:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!