Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tanács kéne! Megvegyem vagy...

Tanács kéne! Megvegyem vagy ne az alapozót?

Figyelt kérdés

Kinéztem már jó régen egy alapozót és most leárazták 4490-ről 2490-re. Csak bizonytalan vagyok egyrészt az ára miatt, másrészt mert évek óta nem használtam alapozót. Színezett hidratálóval próbálkoztam utoljára de az most elfogyott és gondoltam kéne valami váltás.

A bőröm enyhén problémás csak, a mitesszereim szoktak nagyok lenni és ha jó bőrradírt használok akkor csak ritkán vannak pattanásaim.

Szerintetek érdemes lenne alapozót vennem és ennyiért?

[link] erről van szó egyébként.


2013. okt. 24. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér, főleg ha így le van árazva.
2013. okt. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van Warm Almond árnyalatban. Nagyon szeretem,szépen fed.


Nézd meg te is a teszteket.(blogok tesztjei)

2013. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha 104 vélemény nem győzött meg, akkor itt az két-három nem biztos
2013. okt. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó alapozó, de elég erős a fedése, szóval ha neked nincs szükséged akkora fedésre, akkor inkább vegyél Max Factor CC krémet, az is nagyon jó. Rossmannban akcióban szokott 2000 Ft körül lenni (én most vettem 1800-ért a 2. tubust).
2013. okt. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A CC tényleg egész jó, pont az van az arcomon. Közepes fedésű és nekem eddig az egyetlen, amihez nem muszáj púdert tennem, olyan jó kis púderes felületet ad. De nem túl tartós, szóval fixálás miatt nem árt rámenni egy réteggel.
2013. okt. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!