Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 31 évesen ciki a szépségpötty...

31 évesen ciki a szépségpötty piercing? Amúgy divat ez még?

Figyelt kérdés
2008. júl. 7. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát hogy divat e vagy meg nem, az nem teljesen mindegy? Ha neked tetszik, és jól áll akkor hord. A korod abszolút rendben van a piercinghez:)
2008. júl. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindegy, hogy divat-e. Amúgy nagyon sokan csináltatnak, úgyhogy mondhatjuk, hogy divat. A korod is rendben van, nem vagy öreg hozzá (ha erre gondoltál).
2008. júl. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem vagány lenne :)
2008. júl. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is 31 vagyok és ezen gondolkozom.Nem a korom vagy divat tart vissza,félek,hogy egy pici heg ott fog maradni ha már ugy dönteném nem hordom.Ez nem divat és kor függö,ha neked tetszik hajrá!!!
2008. júl. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszadónak: nem heg fog maradni, hanem lyuk:) Én majdnem egy éve vettem ki, és még mindig lyukas vagyok..:)
2008. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy divat-e, de szerintem az a legocsmányabb piercing a világon.Undorító.de te tudod.én kiröhögöm az olyan embereket.
2008. júl. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem divat, de nem mindenki szereti. Én vonzónak találom a piercinges nőket. 31 éves vagy? Fiatal vagy még. ;)
2009. júl. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
régen az volt a téma, hogy ha 2nél több fülbevalója volt egy nőnek... sztem idősebbeknek sem lemondani semmiről, én csak ajánlani tudom, egyébként meg kinek mi köze hozzá :D ha neked tetszik
2009. okt. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!