Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most festette be a kozmetikus...

Most festette be a kozmetikus a szempillámat, de elfelejtettem neki szólni, hogy van rajtam spirál és nem mosta le. (Ráadásul vízálló) Le fog törni a szempillám? Mit tegyek nagyon ártott ez neki?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz a pilláidnak:)

De egy kozmetikusnak ezt látnia kellett volna!

2009. nov. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, egy kozmetikus tuti hogy észreveszi, ha valakinek be van festve a szempillája. Ha nem szólt, azért nem, mert vagy nem probléma, vagy festés előtt leszedte valamivel.
2009. nov. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem szedte le azt azért észreveszem :)

Nade remélem nem lesz ebből semmi gond!

2009. nov. 13. 16:46
 4/8 anonim ***** válasza:
régen én is festettem. nekem se szedte le. azt mondta hogy azzal többet ártana mert a zsíros meg nem tom milyenes sminklemosótól nem fogná be rendesen. nem lesz semmi baja a szempilládnak:D
2009. nov. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hihihihi. Erre máskor figyelj. Tuti hogy nem ártot a szempilládnak. De hogy nyugodj legyél minden este kend be ricinus olajal a tiszta!! szempillákat.Ettől akkár4 nap múlva dús szép pilláid lesznek. Vagy ha amúgy is az vannak annál is dúsabbak lesznek
2009. nov. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért ártot volna neki?? Nem nyugi nem. Kend be ricinusolajal a TISZTA szempillákat. Nem baj ha a ricinus olaj belecsöpög a szemedbe az egy tiszta természetes olaj ami nem csípi a szemet.
2009. nov. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is kozmetikus vagyok, nem tudom hogy nem vette észre, én ha nem vagyok biztos benne hogy van-e fent spirál, mindig megkérdezem. az a biztos. de először le kell mosni a spirált (ha van), utána zsírtalanítani a szempillát, majd ezután befesteni. ezt minden kozmetikusnak tudnia kellene...
2009. nov. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ezért nem is értem, ő is mindig meg szokta előtte kérdezni!
2009. nov. 24. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!