Fiú lehet kozmetikus?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálunk az osztályban volt egy fiú, de ő tetováló lett azért végezte el.Amúgy nem ajánlom ezt a szakmát, nem mész vele semmire ha nincs nagyon sok pénzed önálló vállalkozásra+ nincs sok ismerősöd akik járnának hozzád mondjuk vagy 500 ember.Tanulj inkább más szakmát, de ne legyél kozmetikus.
2011. okt. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lenni lehetnél, de nem éri meg. Mellékállásban még tudnál valamit kezdeni ezzel, de nem sokra mennél vele. Egyszerűen nem lehet megélni belőle. Maximum ezzel indíthatnál vállalkozást egy olyan településen ahol még nincs kozmetikus de ez idő és pénz meg persze egy rakat reklám kell hozzá, és egy vevőkör akik még tudnának embert vinni.
2011. okt. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
mér ne!? ha jól csinálod!! vagy ha jól menne... csak el kéne viselned hogy egypáran melegnek néznének... :P
2011. okt. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy nem éri meg? Ha jó helyen vagy nagyon megéri. Kisvárosban élek de van vagy 15 kozmetika. Valahol egy tinédzser arckezelés 5000-6000 ft. És akkor számold ki,hogy mennyit keresnél :)
2011. okt. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Csak ha meleg vagy, a csajok nem szeretik, ha egy pasi gyantázza őket alul.
2011. okt. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti.Látszik nem vagy szakmabeli.Vállalkozás fenntartása kezdőként nem éppen a megéri kategóriában van, mivel vendégkör nuku, de a kiadások attól megvannak.Bérleti díj+rezsi+járulékok+anyagköltség-még kisvárosban is 100 körül van.Kezdőként meg, meg sem keresi a 100-at se.szóval kezdetben pár évig minuszol, aztán a 0-án van majd esetleg van haszna, bár sokan akik benne vannak a szakmában már 10-20 éve visszaadják a vállalkozóit mert nem éri meg ebben a válságos időszakban.Ráadásul kozmetikusokból Dunát lehetne rekeszteni, szóval nagyvonalúan ne jelentsünk már ki dolgokat amiről nem tudunk semmit.
2011. okt. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet, és bár az előttem lévőknek is van egy kis igaza, azért vannak olyan kozmetikusok, akik már az elejétől szépen meg tudnak élni belőle, igaz, hogy még nem a saját szalonukban... Nekem 2 ismerősöm is van, aki kozmetikus lett, és mindketten megélnek belőle, pedig az egyik 2 éve a másik pedig 1 éve csinálja csak. Igaz, hogy nem milliókat keresnek, de annyit igen, amennyit egy bármilyen másik munkahelyen keresnének, tehát nem jártak vele rosszul.

Én amúgy szívesen mennék férfi kozmetikushoz, ha ügyes. Persze lehet, hogy elsőként nem intimgyantára jelentkeznék be hozzá, de azt se tartom elképzelhetetlennek, hogy férfihez járjak gyantáztatni (már voltam amúgy férfinél, de csak külföldön, ott ez természetes volt)...

2011. okt. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
91%
Nyugodtan vágj bele. Én a bőrömön tapasztaltam milyen vállalkozást indtani kezdőként. Egy éve van szalonom és többet keresek mint az alkalmazottak átlagosan. Nincs főnököm és akkor megyek haza amikor akarok. Nekem bejött. És aki azt írta, hogy veszteséges attól kérdezem. Ti kozmetikusok vagytok?! Ja és mindezt Szabolcsban hoztam össze. Elvileg az ország bármely pontja élhetőbb. Akkor miről beszélünk?!
2011. okt. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk összeállhatsz egy fodrásszal, egy masszőrrel stb., bérelhetsz egy szoláriumot is (olcsóbb, mint megvenni), és közösen nyittok egy szalont. Akkor elég egyikőtöknek kiváltani a vállalkozóit, a többi meg bejelentkezik hozzá alkalmazottnak. Ja, és sok pasi azért nem megy kozmetikushoz, mert egy nő előtt cikinek érzi, szóval piaci rést találtál :)
2011. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha bejön legyen lézeres szőrtelenítőd is! :D
2011. okt. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!