Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Anyukák! A ti 14 éves gyereket...

Anyukák! A ti 14 éves gyereketeknek mit engedtek meg az iskolában? Hogy hordja a haját, milyen legyen a smink, ruha, köröm, kiegészítők stb?

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
na, igen, most én nem egy anyuka vagyok, hanem egy 14 éves lány.úgy döntöttem, hogy leírom, hogy szerintem, mint gyerek, mi a megengedett és hogy nálam mi a szokás. szerintem a smink túlzás, a szüleimnek még csak szólniuk sem kell róla, eszembe se jutna hogy valaha is ezt hordjam. szerintem egy ilyen idős lánynak így kéne gondolkodnia! a haj, szerintem teljesen tökmindegy, csak ne legyen festve és ne legyen benne póthaj. a körmöt nálam bátran ki lehet festeni. a ruha, meg evidens. semmi mély kivágású és rövid! :) lehet hogy mostanában sok lány sminkeli magát, meg ilyesmi, de mindenképpen azt mondom, hogy én így érzem magam jól! még gyerekek vagyunk, és a smink, hajfestés, vagy a rövid ruhák, nem csak hogy túlzás, de még kényelmetlen is! :)
2013. okt. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan kismama vagyok még, és közelebb vagyok a 14-hez, mint a pocaklakóm, de azért már nagyjából körvonalazódott a fejemben, mit fogok neki megengedni, és mit nem. Nagyjából úgy fogom csinálni, mint az én szüleim. Én használtam alapozót, de csak és kizárólag azért, mert nagyon rossz állapotban volt a bőröm. Jártam vele orvoshoz, kozmetikushoz, ami sokat javított, de a sebeket, gennyes dudorokat elrejtettem egy kis alapozóval. Mást nem nagyon használtam ekkor. A hajam is természetes volt, azt hiszem, 15 évesen került bele pár, az eredetinél kicsit sötétebb melírcsík, plusz akkor kezdtem el szempillaspirált, szemceruzát is használni, de mást nem. Nem hordtam kivágott és rövid ruhákat, magassarkút. A körmöm már festettem mindenféle színűre, itthon sem szóltak, iskolában sem. Kiegészítőket is hordtam, fülbevalót, nyakláncot, karkötőt, gyűrűt, testékszert nem, és nem is engedték volna. 14 évesen nyilván természetes, hogy elkezdünk nagylánnyá válni, érdeklődni a sminkek, divat iránt, de egy 14 éves még gyerek, nem a külső a lényeg, hanem a kényelem. Persze divatos ruhákat lehet hordani, de smink nélkül is lehetünk szépek :) Szerintem valahogy én is így fogom majd a lányomnak engedni a dolgokat.
2013. okt. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Haja mindegy,csak ne legyen festve,és ne legyen póthaj.Smink:Csajosodtunk már mi is ilyen korban,szempillaspirált,szájfényt,szemcerkát megengednék,alkalomra akár egy vékony tusvonalat is,nem olyan k×rvásat....:DD Köröm:Műkörmöt nem,többit igen.Ruha:Ne legyen kivágott,rövid,egyszóval kihívó.Kiegészítők:Amíg nem hord halálfejes vagy balesetveszélyes (túl nagy,hegyes szegecs)addig oké:D
2013. okt. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem, ne legyen festett vagy póthaja, smink szempillaspirál, szemceruza, kevés szemhéjtus. Mélyen kivágott ruhák, és miniszoknyák semmiképpen, körömfesést teljesen nyugodtan, műkörmöket ne. Kiegészítők lehetnek nyugodtan szerintem.:)
2013. nov. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!