Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi idő alatt forr be a...

Mennyi idő alatt forr be a köldökpiercing helye?

Figyelt kérdés
Jövőhéttől kezdve, minden nap hétfőnként úszás lesz tesi helyett és ott ki kell majd vennem a piercinget. Az úszás kb 2 órás lesz. 4 hónapja van piercingem. Van esély arra, hogy 2 óra alatt beforrjon?

2013. okt. 29. 10:39
 1/5 anonim válasza:
2 óra alatt nem forrt ki. Barátnőm elhagyta a pc-jét fesztiválon, 3 napig nem volt bent neki semmi, és nem forrt be. 4 hónap elég ahhoz, hogy a sebed begyógyuljon és ne kezdjen egyből forrni a pc helye, de minden szervezet más.
2013. okt. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el a piercer-edhez, és kérdezd meg, hogy begyógyult-e már. Az, hogy neked úgy tűnik 4 hónap után, még nem garancia, a gyógyulás utolsó fázisa már laikus szem számára láthatatlan. Amennyiben még ebben az időszakban van, akkor nem ajánlott a piercing "áztatása", főleg nem uszodai vízben, mert elfertőződhet.
2013. okt. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:) a barátnőm anyukája szúrta, ő pedig nemigazán ért ehhez a témához:S de már semmi baja, 2 hónapja új pc van benne és jó minden:)
2013. okt. 30. 19:30
 4/5 A kérdező kommentje:
még annyi, hogy nyáron strandon is voltam vele, akkor volt 5 hetes, és semmi baja nem lett pedig egész nap a vízben voltam.
2013. okt. 30. 19:48
 5/5 anonim válasza:
Én is áztattam a pár hetes pc-met de az lett az eredménye, hogy csúnyán gyógyult
2013. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!