Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ilyen helyen mennyire fáj a...

Ilyen helyen mennyire fáj a fülbevaló, és lövés után még mennyi ideig? (az elsőnél a kereszt a másodiknál a levél)

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2013. okt. 30. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első egy képkeresést hoz ki, nem konkrét képet. De látok egy keresztet, az a helix. Az porc, jobban fáj, mint a cimpába állítólag. Szúratni szerintem érdemesebb. Egyik osztálytársamnak még több hónappal utána is érzékeny a helixe, másiknak már pár nap után nem is fáj, szerintem teljesen változó.

A másodikon nincs levél, max toll van, az pedig tragus. Azt el tudod képzelni mennyire fáj, ott egy porc, átszúrják. Mondjuk nem éreztem még, és mindenkinek más a fájdalomküszöbe.


A fájdalommal nem sokat segítettem ,de a nevükkel már rákereshetsz valahol, ahol tapasztalat alapján elmondják, mennyire fáj.

2013. okt. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2013. okt. 30. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Hagyjuk ezt a cimpába sokkal kevésbé fáj, mint porcba dolgot :D

Nekem van "helix-piercingem" (bár én nem szoktam ilyen nevekkel illetni, csak egyszerűen "fülbevaló a porcban"-nak hívom, egy embert sem ismerek, aki piercingnek mondaná), és igaz, hogy mindenkinél más a fájdalom, de nekem speciel nem fájt jobban, mint cimpába.

Cimpába nekem nagyon fájt, igaz max 2 óráig tartott a fájdalom, míg a porcban nem fájt annyira, de 2 napig éreztem, hogy lüktet. Aludni nem fogsz tudni 1-2 napig azon az oldalon, amelyik füledbe lövetted/szúrattad, akár cimpában van, akár porcban. Na jó, azt el ismerem, hogy lassabban gyógyul, így nyilván porcba lövetés után tovább nem bírsz ráfeküdni, mint cimpába lövésnél.


Ha felteszel majd még pár kérdést ezzel kapcsolatban, mindenki azt fogja ajánlani, hogy szúrasd. Én lövettem, és sosem volt vele semmi gondom. Betartottam az utasításokat (1 hónapig nem vettem ki, csak mozgattam; kenegettem az előírt krémmel az első pár napban)

2013. nov. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És nem bántad meg hogy csinálattál ??és piercingesnel lehet csináltatni ??lövésnél és szurasnal hogy rakják be a fülbevalót ?? (kül.én a porcba szeretnék inkább, mint ami az első képen van)
2013. nov. 1. 22:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem, nagyon szeretem, feldobja a fülemet :DD

Lehet piercingesnél, és nálunk szinte az összes ékszeresnél is lőnek.

Szúrásnál gondolom először kiszúrják a füled, utána gyorsan belerakják a fülbevalót.

Lövésnél pedig a pisztolyba (ez a neve? :D) egy fülbevalót raknak, aminek kicsit hegyes a vége (tehát nem olyan, mint egy átlag fülbevaló), és azzal lövik át a füled.

2013. nov. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2013. nov. 3. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!