Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Olcsó, jól fedő alapozót...

Olcsó, jól fedő alapozót keresek viszonylag világos bőrre?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a Bourjois folyékony alapozó nagyon bejött, szuperül elfed mindent, mégis könnyű és természetes. Akkor érdemes venni, amikor akciós: [link]
2013. okt. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi az olcsó, én ezeket használom, mindből a legvilágosabbat (nagyon fehér a bőröm).

Alapozó: Maybelline affinione mineral alapozó (~2-3000 Ft): [link]

Púder: Maybelline affinitone púder (~2000 Ft): [link]

De sokak szeretik a Catrice alapozóját is (nekem nem vált be, ez egy olcsóbb cucc): [link]

Korrektor: Essence (kb 800 Ft): [link]

2013. okt. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Pár hete vettem magamnak Miss Sporty "So matte Perfect Stay" alapozót. Én leértékelve vettem, de a teljes ára is csak 1200 Ft körül volt, ha jól emlékszem.

Nekem nagyon bevált! Se a bőröm színe, sem a felülete nem túl egyenletes, emellett tág pórusaim is vannak. Nagyon nehéz olyan alapozót vagy BB krémet találnom, amitől igazán szépnek hat. Ebben az alapozóban viszont nagyon kellemeset csalódtam: szépen fed, egységes színt ad, és még a bőrhibáimat is majdnem 100%-osan eltűnteti. Meglepően jobban bírja, mint eddig bármilyen alapozóm, pedig nem drága fajta. A legvilágosabb árnyalatot vettem meg belőle, mert nagyon fehér a bőröm, és ez is betalált! Illik az arcom színéhez és később sem sárgul be. Egyetlen hibája csak, hogy bár szépen mattít, pár óra után nekem már átfénylik, de eddig nálam ezt egy alapozó sem úszta meg; egy kevés púderrel orvosolható a dolog.

Szóval nekem most ez a nagy kedvenc. :)

2013. okt. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rimmel Lasting FInish, nagyon jó világos, sose találtam még eddig ennél világosabbat.
2013. okt. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!