Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót használtok?...

Milyen alapozót használtok? És bevált?

Figyelt kérdés
ha esetleg tudjátok az árát, aakor örölnék ha azt is leírnátok.
2009. nov. 15. 10:53
 1/5 A kérdező kommentje:
*akkor
2009. nov. 15. 10:53
 2/5 anonim ***** válasza:

Soliteint Collagen alapozó


300-500 Ft


bevált:)

2009. nov. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Max Factor Color Adapt, nagyon jól fed, mattít, estére is matt az arc, pedig nem használok púdert rá, csak magát az alapozót. Húzós az ára 3900 Ft a DM- ben.

(Ha úgy jön ki, akkor Glamour 50% kuponnal veszem meg)


Emellett a Maybelline Affinitone is nagyon jó, igaz, ha valakinek zsírosabb az arca, erre javasolt a fedőpúder, mert hamar csillog az arc, ennek az ára is baráti 1500 Ft körül van.


Ági

2009. nov. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rossmanban kapható Synergent hibás bőrre kifejlesztve antibakteriális és nem tömíti el a pólusokat 500 akcióban külömbe 7-800 forint....
2009. nov. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Maybelline Affinitone.

Jól fed, én szeretem. Azt nem tudom, hogy púder nélkül fénylik-e, mert én mindig használok púdert is. :) 1500 Ft körül van


14/L

2009. nov. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!