Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszínezőt használtok/...

Milyen hajszínezőt használtok/használtatok? Bevált? Mennyire hasonlított a színe a dobozon lévőre?

Figyelt kérdés

Tegnap színeztettem be a hajam.Eredetileg sötétszőke és BES márkájú, fodrászkellékesben vásárolt tartós színezőt választottam 8.3 árnyalatban (990 Ft), aranyfényű világos szőke.Vöröses árnyalata lett a hajamnak és szívott is rajta egy keveset.Itt a legalsó sor bal szélsője, csak kicsit vörösesebb

[link]

Szerintetek hasonló lenne a L'oreál Casting Crem Gloss 834 Borostányszőkéje?


2010. aug. 11. 07:53
 1/1 anonim ***** válasza:

hát sztem az se mindegy milyen árnyalatú hajra kened, meg azért nem mindenkinek lesz tényleg olyan, mint amilyet várt egy festéktől..

én rengeteget használtam...

volt h beakartam ezüstszőkére festeni, és teljesen sima világosszőke maradt, hiába próbáltam hamvasítózni, volt olyan amelyik szőkítőporos volt, hát nem mondom, le a kalappal, a festék nem volt összesen 3percnél tovább a fejemen, mert azonnal eminem szőke lettem tőle:D

egy kicsit csalóka, ha ráhagyatkozol a hátulján lévő szín mintákra.. nekem eddig a loreál casting jött be legjobban, nem roncsolta a hajamat, és tényleg szép, tartós színt hozott össze a búrámon:D

szerintem aki otthon festi a haját, az mindig nyitott kell, hogy legyen egy két árnyalatnyi különbségre..világosban és sötétebben is:D

de mostmár a fodrászomé a terep, ő úgy és olyanra csinálja meg a hajamat, amilyenre vágyom:D

2010. aug. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!