Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a színes...

Mi a véleményetek a színes fedő kontaktlencséről?

Figyelt kérdés
Próbálta már valaki? Mennyire fedi el az eredeti szemszínt? Nagyon mű hatású? Igazából sötétbarna szemre szeretnék világosbarnát, vagy világoszöldet tenni. Arra számítok, h a barna kicsit kivilágosítja, vagy a zöldtől egy mélyzöldet kapok.

2013. nov. 2. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak jól fedők, viszont maximum alkalmi használatra ajánlom, mert nagyon kevés az oxigénáteresztő képességük, beereződik a szem, és az egyrészt csúnya, másrészt egészségtelen, harmadrészt egy életre eltiltanak a kontaktlencsétől, ami lehet zavaró lesz, ha dioptriásat akarsz egyszer, negyedrészt akár vakságig is fajulhat a dolog szerencsétlenebb esetben.

És elég mű hatású, könnyű kiszúrni, de poénnak egyszer-egyszer elmegy. Az, hogy mennyit változtat az eredeti szemszínen, nagyon függ a lencsétől, de sötét szemre kicsi a választék, az sem biztos, hogy találsz a szemedre való görbületet.

2013. nov. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem is mindennapi használatra szerettem volna, csak mondjuk buliba ha megyek, vagy ilyesmi. De azt nem szeretném, hogy ilyen csúnyán mű hatása legyen...pl láttam már olyan kéket, aminek lilás volt a közepe, mert ott összekeveredett a barnával. Na ezért nem szeretnék kéket semmiképp, de arra gondoltam, hogy barna barnára nem feltétlen olyan feltűnő.
2013. nov. 2. 13:58
 3/5 anonim ***** válasza:

En csak "normal" atlatszo, dioptrias kontaklencset hasznalok, de tobb baratom is szokott hasznalni alkalmankent szines kontaklenet.

Ha jo minosegut valasztasz, nagyon ugyelsz arra hogy hogyan es meddig viseled, a tarolasara, stb... akkor egeszsegugyi problemad nem lehet veled, habar figyelni kell nehogy tul gyakram vagy sokat hord es arra is hogy nehany ember szeme egyszeruen nem birja a kontaklencset es errol nem feltetlenul a lencse minosege tehet.(en voltam kivizsgalason).

En eddig olyan lencseket lattam a barataimon amik szine nem kgazan valtozott a szemszinuk miatt..pedig volt h egyik baratom nagyon sotet barna szemere rakott nagyon vilagos, szin feheres keket, es a barna nem valtoztatta meg a szinet..de ez nyilvan a minosegtol is fugg.

Termeszetes szemszint eddig nem lattam szines lencseben, mindig latszodott h mu, sokszor ijeszto is volt, de ez nem jelenti az t h nem is leteznek termeszetes hatasu lencsek.

2013. nov. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A teljesen fedő lencsék mindig nagyon műnek néznek ki, mindenki kiszúrja hogy az lencse a szemeden. Próbáltam párat, nagyon nem éri meg, mert egyszerűen rondák. Emellett még kényelmetlen is. Ja meg ami nagyon zavaró szerintem, hogy a lencsék nem követik pontosan a szem mozgását, így elég furán néz ki.
2013. nov. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor ezek szerint mondjak le arról, hogy más színű legyen a szemem?:/ :)
2013. nov. 4. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!