Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyibe kerül a tört ezüst,...

Mennyibe kerül a tört ezüst, illetve hol veszik be? Esetleg javítható?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm azt mondta, hogy ékszerboltban csak aranyat vesznek, de én ezt nem nagyon tudom elképzelni, időm pedig még nem volt rá, hogy utána nézzek.


A napokban találtam egy karkötőt, a kapocsba "925" van írva, szóval feltételezem, hogy ezüst. "I love you" felirat van rajta, és egy kicsit görbe volt, megpróbáltam visszahajlítani, és eltört. Ez javítható?


Semmiképpen sem akarom megtartani, nem szeretem az ékszereket, csak tudni szeretném, hogy hogyan tudnék érte több pénzt kapni. Ha megjavíttatom, és úgy adom el, vagy pedig ha eladom törtezüstbe, akkor ugyan ott vagyok-e?!


2009. nov. 15. 13:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ha ugy beadod tört ezüstként akkor pár 10Ft ot kapsz érte! Max 200Ft ot!

Viszont ha megcsináltatod akkor sztem többért eltudod adni, főleg hogy jön a karácsony és az az Ilove felirat nagyon jó, biztos egy szerelmes megveszi :D

2009. nov. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!