Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy bizonyos karkötő készítése...

Egy bizonyos karkötő készítése érdekelne. Egy "hengeresen" készült karkötő fonálból. Még Görögországban láttam ilyet készíteni ghánai vendégmunkások készítették. Valaki segítene, hogy hogyan készíthetném el?

Figyelt kérdés
Ha segít: több(4) színből készült, tekerve van rajta a fonál.

2013. nov. 2. 21:06
 1/3 anonim válasza:

melindakukac.wordpress.com/2011/04/21/hengeres-csomozott-karkoto


valami ilyesmire gondoltál?

2013. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a választ, de az a gond h nem igazán erre gondoltam. amit keresek az nem csomózva van, hanem rá van tekerve, egy szín köré a többi.. valahogy. De tényleg köszönöm a fáradtságot!:)
2013. nov. 2. 21:48
 3/3 infomoly ***** válasza:

Az indián tincsre, vagy copfra gondolsz?


Én is csináltam karkötőt és nyakláncot anno ezzel a technikával.


Találtam két leírást, hátha segít:

[link]


Legalul:

[link]


Ezen kívül a Sigrid Hennke · Marina Schories: Így készül az indián copf-Így készül az indián fonat c. könyvben nagyon érthetően, részletesen leírják. (könyvtárban tuti megvan)

2013. nov. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!