Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen véleménnyel vagytok...

Milyen véleménnyel vagytok ezekről az Essence termékekről?

Figyelt kérdés

A körömlakkjaikat nagyon szeretem, habár 2-3 réteg is kell, nekem simán kibírnak 5 napot is alaplakkal. Viszont most megújult a honlapjuk, és kinéztem pár új dolgot, amik lehet nem is újak. Eddig csak alapozót használtam, de nagyon érdekel ez a kőpúder: [link]

És a korrektorok közül pedig ez a kettő, sajnos elég karikásak a szemeim: [link] és [link]

Illetve szerintetek egy sima alapozó elég úgymond sminknek, vagy elfér még egy kis pirosító, spirál, esetleg szájfény/rúzs stb.? Eddig nem használtam ilyesmiket, mert a tipikus szájfényeket sem bírom például, mert érzem, hogy a számon van, és nagyon idegesít. :( A zselés viszont nagyon érdekesnek tűnik. [link]

És ez a pirosító: [link]


Nagyon örülnék a válaszoknak, hogy kinek mi vált be, vagy mi nem, vagy miket ajánlotok! Sajnos tinédzser korban vagyok, és elég hamar fénylő lesz a bőröm, 4-5 óra után, és van pár pattanásom, és persze a szemem alatti karikák is.



2013. nov. 5. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a stay all day korrektort ismerem ezek közül, az nagyon jó, jó szívvel ajánlom:)

Pirosítóból én ezt használom és tök bevált:

[link]

2013. nov. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kőpúderét próbáltam, elhasználtam, de nem olyan hú de nagy szám. Olyan 4-5 órát mattít.(mondjuk nekem is zsíros a bőröm) De ár-érték arányban nem rossz.



A 16h-s korrektort nagyon szeretem, ajánlom. A stay all natural nekem nem vált be egyáltalán.


Szerintem alapozó mellett elfér egy kis pirosító,spirál meg még talán a rúzs is. De ez is attól függ hány éves vagy...


A zselés ajakszínező nem rossz, csak egy kicsit lehetne tartósabb.


A pirosító nekem nem vált be amit linkeltél. inkább nekem a porállagú vált be az essence-nél , ha már ragaszkodsz a márkához.


Ajánlom ezt az oldalt: kremmania.hu rengeteg termékről olvashatsz itt véleményt.


Remélem segítettem!

2013. nov. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Tinikorban az alapozó, púder a legrosszabb támadás a bőröd ellen... még rosszabb lesz tőle a helyzet idővel. Ezeket hanyagold. Ha zsíros a bőröd akkor arctörlő lapocskákat vegyél és használd mikor kell. De igazából sima papírzsepi is megteszi. Pattanásokra elég a korrektor, a stiftes jobb. Karikás szemeknek meg több alvás kell. A korrektor a szem környékén csak azt eredményezi hogy ráncos leszel idő előtt.

Amúgy jók az essence termékek, vagyis inkább úgy mondanám hogy alacsony árkategóriában még ez a legjobb márka. A körömlakkok mondjuk pont nem jók, ami 2-3 rétegben ér csak valamit az vacak. Jobban megéri egy drágábbat venni amiből elég egy réteg is.

2013. nov. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A púder nem valami jó, igaz én még a régi csomagolásos változatát próbáltam, de a porpúdert nagyon szeretem, szerintem sokkal jobb.

A Stay All Day korrektor nagyon jó, de szem alatti karikákra való, mert fényvisszaverő pigmentek vannak benne. Bőrhibákra a stiftest vedd meg, az jó (habár a Catrice Camouflage sokkal jobb, és nem sokkal drágább).

A Stay Natural nagyon nem fed semmit, én 2-t használtam el szemkörnyékre, oda jó volt, mert egyáltalán nincsenek brutál karikáim, de a Stay All Day jobb.

Az ajakzseléről nem tudok nyilatkozni, nem próbáltam. A szájfényeiket szeretem, a tubusos kicsiket rühellem, baromi ragacsosak, a Stay With Me is kicsit ragad, de tartós. Az XXXL Shine meg Nudes azok jók. Meg most volt a Be Loud kollekcióban ilyen ajakstick, na azt én imádom, olyan, mint egy színezett ajakbalzsam/szájfény/rúzs kombó, nem is érezni, hogy rajtad van, de ad egy kis színt.

Pirosítóból én is a por állagút használom, nekem az bevált. Ha zsíros a bőröd amúgy is jobb rá az.

2013. nov. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A körömlakkokat én is nagyon szeretem, de én csak egy rétegben használom (alá alapozó lakk), mert úgy nem szárad meg nekem.


A pirosítót szeretem, semmi baj nincs vele, a többit még nem próbáltam.

2013. nov. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, én régen jobban szerettem az Essence termékeket, mostanában szerintem elég sokat romlott a minőség, ezek az új körömlakkok sem jók :( Viszont 1-2 dologban nagyon jók, nekem a szemhéjtusaik bejönnek meg a szemhéjalapozójuk is jó, de én alapozót, púdert nem vennék tőlük, szerintem ebből érdemes befektetni egy picit minőségibb de drágább darabra (nem irreálisan drágára gondolok), mert nem mindegy mit ken az ember az arcára. Persze mivel nem próbáltam még ezeket a termékeket, nem mondom hogy 100%-ban rosszak :)
2013. nov. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem is régen jobbak voltak, mikor olcsóbbak voltak. annyira nem vagyok oda az essenceért, régebben nagyon megérte az árát, mostanában van ami elég drága. a körömlakkok egészjók, meg a szemhéjpúderek, na de ezekből sem mindegyik. a rúzsok nagyon halványak, de legalább a számat nem készítik ki. alapozót régebben vettem, meg púdert is, de nemtudom használni, mert túl sötét. inkább rá áldozok ms termékekre kicsit többet... de ha leárazás van és látok valami jót, akkor megveszem.
2013. nov. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Kajal Pencil szemceruzájukat és a szempillaspiráljaikat nem ajánlom. Az I<3EXTREME termékeiktől nagyon viszketett a szemhéjam és a filces tusaikat is érdemes tesztelni mielőtt megveszed!

A szemöldökceruzájuk, ecseteik, továbbá a Long Lasting szemceruza és az összes szemhéjtusuk verhetetlen! Abszolút a kedvenceim :) A szemhéjpúdereik is egész jók. Jelenleg a pigmentjeiket szeretném tesztelni, de ez még várat magára. Körmös, szájfényes, rúzsos témákban sajnos nem vagyok otthon, de remélem azért egy kicsit segítettem :)

2013. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!