Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek az Avon folyékony...

Szerintetek az Avon folyékony szemhéjfestékét lehet fixálni por állagú szemhéjfestékkel? Érdemes megvenni egyáltalán?

Figyelt kérdés

A tanácsadónőm igyekszik rábeszélni a folyékony szemhéjfestékre és égre földre esküdözik hogy nem gyűlik össze a szemhéj "ráncaiban". Kipróbáltam az övét és dehogynem, és ahogy olvastam a krémmánián a véleményeket másoknak is ez a problémája.

Szerintetek lehetne ezt fixálni, hogy ne gyűljön össze úgy hogy ráalapozok egy réteget porral, vagy inkább ne rendeljem meg?


2013. nov. 8. 17:24
 1/2 anonim válasza:
Szia! Nekem kettő is megvan belőle, szerintem jók. Használj alá alapozót és akkor tartósabb lesz. Meg kell még teljesen megszárad, addig ne nyisd ki a szemed. Nekem 4-5 órát simán kibír, és csak utána kezd el lassan összegyűlni.
2013. nov. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Timi179 ***** válasza:

így van, maximálisan igaza van az előttem szólónak, ha alapozod az arcod akkor a szemhéjadat is kell és így sokkal de sokkal tartósabb, élénkebb a smink, nem fogja összecsíkozni!

A folyékony szemfestékeknél kell várni egy pár másodpercet amíg megszárad addig ne nyisd ki a szemed, valamint van egy új szemhéjpúderalapunk is, amit ilyen esetekre fejlesztettek ki! :-)

2013. nov. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!