Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek a helix piercingetek...

Nektek a helix piercingetek nem szokott gennyezni?

Figyelt kérdés

Már lassan egy hónapja szúrták,de még most sem tudok ráfeküdni,és reggelente sárgás,genny szerű "valami" rá van száradva a porc két oldalán.

Ez normális? Illetve ahol szúrták,körülötte lilás-feketés.

Mikorra fog elmúlni? Ez normális?

Előre is köszönöm az értelmes,hasznos válaszokat!



2013. nov. 8. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem normális..nekem 1 napig volt gennyes csak, lilás-feketés meg sose volt. Nem lehet, hogy bejelölte tollal, hogy hova fogja szúrni és annak a helye maradt ott?

Kezeled valamivel?

2013. nov. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tengeri sós oldattal szoktam lemosni,vatta segítségével,azt mondta,hogy az jó lesz rá.

A jelölőtoll biztos,hoyg nem,azóta már mostam hajat,és meg szoktam mosni a fülem is.

2013. nov. 8. 19:52
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Próbáld Octenisepttel és ne piszkáld vattával, mert, ha belemennek a szálak, az nem jó:s
2013. nov. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Okés,veszek! :)

Köszönöm szépen,ment a zöld kéz! :)

2013. nov. 8. 20:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszi, jobbulást ;)
2013. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vegyél steril gézlapot (kicsi is elég, pl. 6x6-os) a patikában és azzal tisztítsd. Fújd be a füled és a gézt is Octenisepttel és azzal tisztogasd.

A kamillatea is jó rá!


Kis mennyiségben ha van rajta valami rászárad váladék, az nem gond, én szeptemberben szúrattam, nincs begyulladva és néha van rajta egy kicsi ebből a sárgás dologból rászáradva. Kis mennyiségben normális, ez sebváladék, ami termelődik a gyógyulási idő alatt.


Ha van rá lehetőséged azért mutasd meg ott, ahol szúrattad, bár ha nem ajánlottak hozzá fertőtlenítőt, akkor gyanús a hely.

2013. nov. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

Felejtsd el az Octeniseptet. Az rendben van, hogy sebfertőtlenítő, de az alkohol citotoxikus hatású, ráadásul még ki is szárítja a piercing-ed. Neked a fiziológiás sóoldat reprodukciójára van szükséged, ami pedig:

-250ml tiszta(!) víz

-1/4 teáskanál finomra őrölt, jódozatlan tengeri só

Amennyiben ezt használod minimum napi 2-3x, akkor elvileg nem kéne gondnak lennie, de ha bármi olyat tapasztalsz, ami úgy gondolod, hogy nem normális, keresd fel a piercer-ed, neki kell segítenie ilyen helyzetekben, ingyen és bérmentve.

2013. nov. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszöm szépen minden kedves Válaszolónak! :)

Ma reggel már nem volt rajta váladék,meg is lepődtem,de azért még kenegetem,steril gézlap pedig van itthon.

Köszönöm még egyszer! :)

2013. nov. 9. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!