Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez az ecsetkészlet milyen...

Ez az ecsetkészlet milyen lehet? "Mac" áron alul, valódi szőr. Sokkal másabb mint az eredeti? Ezek jól használhatóak? Lent a link. Tapasztalat? Van benne alapozó, korrektor ecset?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek ez milyen lehet? Milyen ez a szőr?

Én a MAC 32 darabossal szemezek. Vélemény?



2013. nov. 9. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Használható, nincs vele semmi baj. Mondjuk azért a vaterán még így is drágán adják 8000 + 1500 posta sok érte, ebay-en megvehetnéd ugyanezt 3200 ft-ért is. Na úgy megéri. Nem annyira tartós mint egy eredeti MAC, de ugyanúgy használható, puha szőr. Alapozóhoz én külön duo fibre ecsetet vettem, ebay-en az is van nagyon olcsón, az a legjobb.
2013. nov. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi! Nagy a különbség mint, ha eredeti Mac-et használnék?

Sokszor sminkelnek eredetivel, de én sajnos nem tudom megvenni 150 ezerért azt. Inkább a sminkjeimre költök sokat, ezt ha lehet akkor így venném. :)

2013. nov. 9. 17:12
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Nem érdemes ilyet megvenni. Egyrészt mert arcra való ecset nem nagyon van benne, főleg nem folyékony sminkekhez való, másrészt nem tudod kihasználni, meg a minősége sem tűnik a legjobbnak. Ilyet érdemes megvenni:

[link]

Igaz ezek csak arcra valók, de használhatod alapozóhoz, korrektorhoz, pirosítóhoz, bronzosítóhoz, highlighterhez, púderhez, kontúrozásra... E mellé veszel 2-3 szemre való ecsetet (pl. az Essence is jó), és totál elég.

2013. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudnátok olyan e-bay oldalt linkelni ahonnan megbízhatóan lehet rendelni ilyet? Köszönöm szépen! Nekem fontos lenne a korrektor és alapozó ecset, mert azt használom csak minden nap! :)
2013. nov. 9. 17:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja és ezek nagyon jó minőségűek, én napi szinten használok az 5-ből 3-4-et, sokat mosom, és nem hullanak, eszméletlen puhák és jó tömöttek.
2013. nov. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ez egy vaterás rendelhetó, 6500 forint, szerintetek? :)


[link]

2013. nov. 9. 17:17
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem jobb ha valódi szőr? ezekre azt írják (fentebb)
2013. nov. 9. 17:17
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget!
2013. nov. 9. 17:18
 9/11 anonim ***** válasza:

A vaterás 5db Pro korrektor púder Kozmetikai Smink ecsetkészlettel én is szemezek.


Én erről az oldalról rendeltem nyáron egy készletet, amivel nagyon meg vagyok elégedve. [link] (Sigma Make Me Classy utánzat)

MAGYAR webshop, Angliában van bejegyezve a cég, ha írtam nekik e-mailt rögtön válaszoltak, korrektek, számlát azonnal küldtek, valamint szó nélkül elküldték a küldeményazonosítót is, így a posta oldalán nyomon tudtam követni hol jár a csomagom. 18 nap alatt érkezett meg a küldemény bombabiztosan becsomagolva. Ja és garanciát is vállalnak!


Náluk is lehet kapni az 5 részest, talán ők azok vaterán is:

[link]


Viszont dilemmában vagyok, mert ezt a készletet is kinéztem, de nem tudok dönteni:

[link]


Ezeket az ecseteket amúgy ebay-en is meg lehet rendelni, meg a www.buyincoins.com-on (a magyar webshop termékfotói is az utóbbiról vannak, lehet egy cég). Ez a magyar cég pár száz forinttal drágább, mint az ebay vagy a buyincoins, de nem megér annyit, hogyha valami kínom/kérdésem van, akkor el tudjam mondani, és meg is értsem a választ :)


Remélem tudtam segíteni! :)

2013. nov. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok még:

Több helyen olvastam, hogy az arcra való ecsetek inkább szintetikusak legyenek, mert a valódi szőr magába szívja a folyékony termékeket, így több alapozós is használsz, hogy az arcodra is jusson.

A szemre valók viszont jobb ha valódi szőrűek, mert a szintetikus taszítja a por állagúakat, és így sokkal nehezebb eldolgozni a szemhéjon.

2013. nov. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!