Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelvbe piercing mennyire...

Nyelvbe piercing mennyire fáj? Érzéstelenítővel csinálják? (lánynak )

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 16:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
54%

Ha a párjának is ez van, akkor két kampósszög találkozik csókolózáskor. Bár ha olyan a piercing, lehet vasmacska is. :D

Ez csak poénnak, és nem minősítésnek szántam. :)

2013. nov. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 deni080 válasza:
54%
Törd ki egy cangi kerekéből a küllőt aztán szúrd át a nyelved:D garantált a siker :D
2013. nov. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%
Érzéstelenítövel csinálják.nem fáj. A köv. Pár nap furi lesz(kaja,beszéd), aztán olyan mintha mindig is lett volna;)
2013. nov. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
35%

1. Normális ember nem rak(at) a nyelvébe (köldökébe, nemi szervébe, mellébe, szemhéjába, orrába...-meg még a jó ég tudja, hová is?)olyan testidegen anyago(ka)t, amelyek bármelyik pillanatban ott rosszindulatú (legtöbbször rákos ) daganatot képesek elindítani. - ...és akkor már késő lesz!!! - és ez KÜLÖNÖSEN!!! érvényes a nyelvre.

2. Azt a kis fájdalmat, amit kezdetben okoz, el lehet viselni, de, majd amikor a rák a tüdőben is áttételeket képez, (a halál előtt röviddel) az máz nehezen lesz elviselhető...

3. Normális fiúnak (férfinek) biztos, hogy hányingert keltő és undorító, - de hát: zsák a foltját...

2013. nov. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Lehet h lehet rákkeltő hatása (bár nem nagyon értem h lesz tüdőrákod a nyelvpc.-től) de nem hiszem hogy ez olyan nagy százalékban fordulna elő !
2013. nov. 16. 21:20
 16/21 terményes válasza:
76%
.... Gondolom ez olyan érzés lehet, mint a bika orrában a karika. Szerintem fáj neki.
2013. nov. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
55%
En pl.utálom a vasat a szájban, de lehet, hogy rajtam kívül senki és akkor nem is kell figyelembe venni amit írtam
2013. nov. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
82%
Szerintem meg pont az ilyen lányok a legbelevalóbbak. Nyilván nem kell túlzásokba esni (extrém helyeken piercing), de szerintem nyelvbe/orrba piercing sokkal egyedibbé teszi a lányt.
2013. nov. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Butterfly28 válasza:
100%
Nekem van a nyelvemben és az orromban is. Kaptam érzéstelenítőt és nem fájt. Elvileg utána 2 vagy 3 órán át nem lehet enni, de én fagyiztam vele a szúrás után. Nekem egyáltalán nem fájt, utána egy kicsit bedagadt a nyelvem és nem tudtam kimondani a gy betűt és egy kicsit fura volt az evés is, de csak megszokás kérdése. Egyáltalán nem bántam meg és gondom sem volt vele, ha nem csináltattam volna meg akkor most meg tenném :P 18/L és 4 évvel ezelőtt csináltattam :)
2013. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 esty1D válasza:
100%
Nekem még nincs de lehet hogy akarok. Szerintem nem zavarná a pasidat ha meg mégis akkor vedd ki. :)
2013. nov. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!