Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy fessem ki szepen a...

Hogy fessem ki szepen a szempillam?

Figyelt kérdés
Nagyon csunya lesz mindig:s osszeragad es egyszeruen nem szep. Reggelente kb. 30 percet tokolok.azzal, hogy szetvalasszam a szempillaim meg szep legyen, de nem lesz az:s a szempillaspiralom se 100ft-os gagyi hanem tenyleg jo, meg mar tobbfelet is probaltam. Hogy csinaljam?
2013. nov. 11. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:

hát szerintem sz*r szempillaspirált használsz...a dm-ben elég jó essence szempillaspirálokat lehet kapni de amúgy ajánlom neked az avon super extend extreme mascara nevű szempillaspirált...

hát felvinni nagyon egyszerű nézz meg sminkes videókat rengetek van fent belőle youtubeon

2013. nov. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most is essence szempillaspiralom van:) de probaltam mar a dragabbakat is pl. Astrot. De azzal se volt jobb:s viszont nezek videot
2013. nov. 11. 19:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonló problémával küszködtem amíg rá nem találtam erre a spirálra: [link]


Tényleg nagyon jó! És még csak nem is drága. A linkben vannak vélemények is róla. Próbáld ki. Tényleg szép pillákat csinál és nem fog összeragadni sem. Legalább is nekem már nem.

2013. nov. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is most Essence van (i love extreme volume), de annyi festéket felvisz, hogy az hihetetlen... ezért egy régebbi Maybelline false lash effectes szempillaspirállal viszem fel. Leszedem az Essence keféjéről a festéket a másikkal, és így pont annyi festéket visz fel a pillákra, mint amennyit kell. Szerintem keress az essence helyett mást, én azt tervezem pont venni, amit az utolsó linkelt :)
2013. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lovely Curling Pump Up-ot próbáld ki.
2013. nov. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem az essence nem vált be :/ inkább Maybelline
2013. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom!:) akkor holnap elmegyek es veszek masik szempillaspiralt :)
2013. nov. 12. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!