Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Smink butikot nyitnék! Szerint...

Smink butikot nyitnék! Szerintetek lenne rá kereslet? Leírásért katt!

Figyelt kérdés

A butikban az éppen betérő vendégeket 2-3 sminkes fogadná,és a kérésükhöz alkalmazkodóan elkészítenénk a napi vagy esti.sminkjüket.

Eközben ( még terv ) ,a galérián pedikűrös-manikűrös lenne.

Szerintetek lenne rá úgymond kereslet ?


2013. nov. 18. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez miben mas mint egy kozmetika?
2013. nov. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Itt nemlenne szemöldök gyantázás,szempillafestés stbb

Csak sminkelés a betérő hölgyeknek

2013. nov. 18. 09:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra, a legtöbb szépségszalonban is megkapják ugyanezt
2013. nov. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az nagyban az áraktól is függ.

Sok nő smink nélkül az utcára sem lép ki + aki sminkel, az alapfelszerelése megvan otthon. Én például naponta többször megigazítom a sminkem. Lehet, hogy pont olyan színeket használ a sminkes, amilyen nekem nincs, akkor már eleve kilőve.

2013. nov. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem tér el annyira a sima kozmetikáktól. Persze nem kell bejelentkezni gondolom, és ha olcsóbb akkor feltétlen jobb. De szerintem napi sminket nem sokan készíttetnek kozmetikussal, ha meg estit készítenél, akkor lehet délutáni esti nyitvatartással érdemes.
2013. nov. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz ötlet, de nem tudom mennyire lenne rá kereslet. Esküvő, buli stb. sminkeket csinálnátok az szerintem a helyén lenne. Ha ebbe belekezdesz szerintem jó lenne professzionális termékeket árulnátok amit nem lehet kapni minden egyes helyen. (Itt szerintem sokat segíthet az Ebay, nagyon jó ecsetek vannak fillérekért a boltikhoz képest, ergo ha te olcsóbb ecsetet veszel akkor valószínű olcsóbban is eltudod adni, így valószínű többen megszeretik az üzletedet. Smink terméket még Ebayról nem rendeltem, de mondjuk árulhatsz Sleek-et, Mua-t amit nálunk csak rendelni lehet, boltban nincsen.) Sok sikert hozzá, ha lesz boltod írjál!
2013. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is nagyban függ az áraktól,a helytől és a sminkesektől. Én nem sok mindent látok ebből,de eltudom képzelni,hogy van erre kereslet. Főleg ha jól van hírdetve,jó helyen és jó 'közönséget' pályázol meg. Bejöhet,de be is bukhatsz vele.
2013. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!