Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Imádok kiegészítőket gyártani....

Imádok kiegészítőket gyártani. Mivel nincs nyári munkám, szívesen csinálnék, el eladnám mondjuk itt neten. Szerintetek lenne rá kereslet?

Figyelt kérdés
Szoktam csatokat, gyűrűket, nyakláncokat, fülbevalókat és a manapság nagyon divatos textilvirág kiegészítőket csinálni. Nekem nagyon tetszenek, és mindig megdicsérik rajtam.:) Használok textilt, szalagot, gyurmát, gyöngyöket, drótot. Sosem tanultam, egyszerűen imádom, leköt, és szerintem egy jó hobbi. Rengeteg dolgom van már, szerintetek érdemes lenne megpróbálnom valahol eladni?
2011. jún. 29. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem lehet, de attól függ hogy hogy néznek ki...
2011. jún. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha jól néznek ki, akkor biztosan megveszik. Tudnál mutatni párat?
2011. jún. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Holnap lefényképezek párat és felteszem, de már nem valami jók a fényviszonyok!:)
2011. jún. 29. 19:05
 4/8 anonim ***** válasza:
sztem igen..de engem is érdekelnének a képek:D
2011. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

zsibvasarra feltenném, vennék?:D

a képeket holnap tuti felteszem!

2011. jún. 29. 21:10
 6/8 anonim ***** válasza:

meska.hu

de ott sincs nagy vásárlótömeg, ahhoz valami nagyon jót kell mutatni, hogy elkapkodják. De aki ilyen dolgokat keres, elsősorban itt szokta.

És nem ebből fogsz meggazdagodni, alapanyagárnál sokkal többet ne kérj, mert nem fogják megvenni. :S De valamennyit kereshetsz a dolgon végülis, az is valami.

2011. jún. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
meskát ismerem, fizetős, nem éri meg ott:(
2011. jún. 29. 22:32
 8/8 anonim válasza:
Képek? :D Engem lehet érdekelnének, konkrétan olyant keresek már rég óta neten aminek "medálja" egy kereszt és csúszócsomós:D
2011. júl. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!