Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 évesen egy kis alapozót...

13 évesen egy kis alapozót használok ( van pár pattanásom es csak azokra teszek meg a kornyekukre) szerintetek ez baj? Nem korai még meg néha tényleg csak nagyon ritkán szempilla spirál ha valamilyen alkalom van meg szájfény ugye ez nem baj?

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 21:07
 1/8 anonim válasza:
72%
Szia:) nem baj egyáltalán, hogy csinos vagy es adsz magadra! A fontos alapelv legyen előtted: a kevesebb több! A fiatalságod önmagában is szép, ne csúfitsd sok es harsány festékkel ! A pattikat nyugodtan fedd le vékonyan, "láthatatlanul"! Ja és fontos, hogy csak akkor tedd, ha s suliban nem teszik szóvá! Szép hétvégét:). 35 éves anyuka vagyok, 2 gyerkőccel, harmadik még pocakban.
2013. nov. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem baj, amíg tudod, hogy ne vidd túlzásba :) 16 vagyok, és én is használok alapozót, púdert, szemhéjtust, spirált. Odafigyelek, hogy jó minőséget vegyek, utánanézzek a véleményeknek a kinézett termékről, és minden este alaposan lemossam, aztán ápoljam az arcbőröm.
2013. nov. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. nov. 22. 21:28
 4/8 anonim ***** válasza:
nem baj ha csak alapozót vagy korrektort használsz..De mint az előző hozzászóló is írta, a kevesebb néha több...:) szempillaspirált ráérsz akkor használni ha majd gimibe jársz :) szájfény helyett meg használj szőlőzsírt.Szerintem olyan természetellenes tud lenni a szájfény..ráadásul nem is tartós..
2013. nov. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Én ugyan pasi vagyok, de szerintem a szájfény mindenhogy ronda. Olyan, mint ha nyálas lenne tőle a szád. Idétlen hatást kelt.
2013. nov. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
54%
szerintem nyugodtan használhatsz alapozót hogy eltűntesd a pattiaid és csak akkor használj szempillaspirált ha fontos helyre mész de gondolom olyan helyekre nem nagyon mész max sulibuliba.....:)
2013. nov. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szájfényt ne használj még, az olyan természetellenesen hat egy 13 évesen :) a többi nem gond, viszont én az alapozó helyett nagyon ajánlanám a BB krémet, ápolja a bőrödet, fed is és sokkal természetesebben hat, én is ezt használom :) 14/L
2013. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem baj!:)Egy kevés alapozó,szempillaspirál és szájfény szerintem kell a mindennapokra.:)De ennél több nem nagyon!:)
2013. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!