Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyárra milyen sminket válassza...

Nyárra milyen sminket válasszak? Többi lent!

Figyelt kérdés
Korrektort használok, több árnyalatban attól függ, de sajnos színte már alapozóként, szempillaspirált, szájfényt. Máma meg már reggel körül láttam, hogy olvadni kezdett a szájfény. Ahogyan izzadok olvad lerólam az egész. Amikor otthon vagyok nem fogok sminkelni. De nyárra milyen alapozó, szempillaspirál, szájfény az ideális amit ha reggel felviszek és mondjuk délután úsznék nem kenődne el? Vízálló szempillaspirál, színezett hidratáló, ezek jók?

2012. jún. 20. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Máma??

Amúgy korrektor, színezett hidratáló, spirál bőven elég, ne kenj "felesleges" dolgokat magadra ebben a tikkasztó időben.

2012. jún. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És mi a baj azzal, hogy ''máma'' (felénk így mondják) de akkor legyen ''ma''.

Egyébként arra gondoltam, hogy a színezett hidratáló az jobb lenne nyárra, mint a sima alapozó? És ne cseréljem le a szempillaspirálomat vízállóra?

2012. jún. 20. 19:48
 3/5 sweetsugar ***** válasza:

Szerintem a színezett hidratáló sokkal jobb,de szerintem azt is csak akkor használd ha mész valahova,én nyáron egyáltalán nem sminkelek,csak ha van valamilyen alkalom:)

A szokásos szempillaspirálod ha nem kenődik,maszatolódik akkor szerintem maradhat,kivéve ha strandra mész(nem tudom,hogy olyankor szoktál-e sminkelni)akkor mindenképp vízállót használj!:)

A szájfény is elég hamar összecsomósodik én ilyenkor csak labellot használok:)

2012. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Atsuness válasza:
Nem kell választani.Így is elég nárcisztikus vagy nameg plusz 5 kg.
2012. jún. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha mindenképpen akarsz feltenni alapozószerűt, akkor a színezett hidratálót javaslom én is. De én annak a híve vagyok, hogy kihúzom a szemem, szempillaspirál és egy kis pirosító vagy bronzosító. Az a legszebb, ha nem sok a smink. Ha az arcbőröd zsíros, vagy pattanásos esetleg mitesszeres, akkor mindenképpen este ápold azt.
2012. aug. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!