Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avon? (Kérdésed túl rövid, a...

Avon? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

A kérdéseim azok lennének, hogy...

...hogyan szerezhetek Avonos katalógust?

...hogyan lehet rendelni?

...van-e valami tagság

...lehet-e termékmintát kapni?

...milyen minőségűek a termékei?

Köszönöm a válaszokat: 14/L



2013. nov. 24. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Kézzel fogható katalógust leginkább tanácsadótól kapsz. A hozzád legközelebbit így megkeresheted: [link] Illteve netről is kérheted : [link]

Rendelni internetről is tudsz, online is fent van a katalógus bár ott illatokat nem fogsz érezni :). Vagy a tanácsadótól rendelhetsz

Termékmintát nem szokott adni, én ilyenről még nem hallottam.

A tagság az, hogy te is tanácsadóvá válsz, ennek nincs semmi költsége. Viszont kedvezménnyel se nagyon jár, ha 5000 Ft fölött rendelsz, akkor nincs postaköltség, ha 20000 fölött akkor jár valamennyi kedvezmény. Bár ezek a számok már lehet változtak.

A termékei szerintem jó minőségűek, ami nem túl drága az megéri, de én drágább dolgokat nem szoktam venni.

2013. nov. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az előző válaszolót egészíteném ki. Tanácsadótól kérhetsz katalógust (bár az avon.hu-n is megtalálod), tőle tudsz rendelni (az előző válaszoló linkjén kereshetsz) és mintát is tőle kérhetsz (jelenleg illatminták, arckrémminták, rúzsok és alapozók vannak). A termékek általában jó minőségűek, vannak nagyon kiválóak is, néha azonban be-be csúszik egy baki. Árban mindenki megtalálja a neki megfelelőt. Az ún. tagság, az az, hogy Tanácsadó lesz valakiből. 14 évesen ez még nem lehetséges, hacsak nem van egy nővéred, vagy az anyukád aki azzá válik és akkor családilag rendelhettek. Az összeghatárok jelentősen változtak és postára értéktől függetlenül ingyenes a szállítás, érdemes utána járni. :)
2013. nov. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Timi179 ***** válasza:
regisztráció nélkül nem tudsz rendelni az internetről!!! Ha érdekel írj segítek!
2013. nov. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Köszi az ajánlatot, ha van kérdésem akkor írok. (Timi):D

2013. nov. 26. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!