Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ciki ha valaki...

Szerintetek ciki ha valaki nyilvános mosdóban sminkeli magát?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
alapvetően nem, de az már elég kellemetlen ha 5 percnél többet.
2013. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én annak érzem, ha véletlenül épp "muszáj" ott megigazítanom magam, de ha más csinálja nem nagyon szokott érdekelni, úgyhogy nem.
2013. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami elkenődött, és megigazítja, akkor semmi baj vele. DE ha ott kitesz három alapozóecsetet, meg fél óráig keni magát az gáz.
2013. nov. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem.

Velem is megesett már. Például, amikor több, mint 200 km-t utaztam egy állásinterjúért (vonattal). Nem csak sminkelni kényszerültem, hanem a WC-fülkében kellett átöltöznöm is (sminkelni már nem a fülkében sminkeltem).


Mindig ez az esetem jut eszembe, amikor valakit nyilvános mosdóban "komolyabban" sminkelni látok.

2013. nov. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak feltes zegy kis púdert az orrára vagy megigazítja a vízvonalát szemcerkával, esetleg mégegy réteg spirált lát jónak, akkor nem. Ha ott kezd el nagyban sminkelni táskából, akkor picit megnézem, főleg, hogy nem valami higiénikus dolog. De nem tudom, miért itt kell megoldania, szóval nem mondok semmit.
2013. nov. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!