Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lerakódott torokváladékot...

Lerakódott torokváladékot ciki nyilvános helyen felköhögni?

Figyelt kérdés

Tegnap a munkaügyi kp-ban várakoztunk a lányommal, de sajnos rámjött a köhögés, de el is mentem a wc-re, mert éreztem hogy jönni fog a slejm is. Ott bent kikrákogtam-sajnos elég nehezen-de mikor kijöttem, a bent levők elég furcsán néztek rám. Tudom nem kellemes hallani, de félrevonultam, próbáltam "halkan" krákogni.


Bocsánat ha ez így kicsit "gusztustalan" kérdés, de nekem nagyon kellemetlen.


2010. szept. 24. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Hát szerintem ciki nyilvános helyen csinálni,de wc-n nem!Koleszos vagyok,én is a wc-ben szoktam ezt csinálni (meg vagyok fázva).Én be is megyek a wc-fülkébe,és ott...Mondjuk szerintem azt hiszik,hogy hányok olyankor,na mindegy :S Nem szoktak rám furcsán nézni egyébként.
2010. szept. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Nem ciki, jogod van a wc-n felköhögni és kiköpni. Lehet, h azért néztek furcsán, mert azt hitték, hogy TBC-s vagy.

A japánoknál az orrfújás számít udvariatlanságnak, na az egy marhaság. Ott nincsenek, porallergiás, orrpolipos emberek? Mert azok megfulladnának.

2010. szept. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! bár sztem az sem mindegy hogy az illető férfi vagy nő.... a férfiaknak ezt könnyebben elnézik....


Én se TBC-s nem vagyok, se dohányos, csak gyerekkorom óta nem tudom kifújni az orrom és minden váladék csak torokváladékként távozik tőlem.Csak ez ilyen megfázásos időszakban rettentő kellemetlen, mert kb annyiszor kell köpnöm, mint másnak az orrát fújnia.....

2010. szept. 25. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!