Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az alapozó gyakori használata...

Az alapozó gyakori használata roncsolja az arcomat?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, hétfőtől péntekig minden nap van rajtam alapozó. Esténként igyekszem alaposan lemosni. Tudom, volt már ez a kérdés, csak gondoltam adatokkal én is megkérdezem. Ja és Maybelline Dream Matte Mousse habállagú alapozót használok, púdert nem, csak még egy kicsi szempillaspirált.
2009. nov. 21. 13:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%
16 éves vagyok. 7 napból 7 nap van rajtam alapozó. LEhet hogy későbbiekben majd megbánom a dolgot, de olyan zsíros a bőröm hogy jót tesz neki, mivel szárítja a bőrt. Én nem foglalkozom vele hogy milyen lessz a bőröm, ennél rosszabb nem lehet =S :D
2009. nov. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
10%

Elöregedik tőle a bőröd és 25-30 évesen olyan ráncos lesz mint egy 40-45 éves. Egyre többet kell majd használnod, mert egyre rondább lesz tőle a bőröd.

De nem baj, én ennek csak örülök. A sok hülye nő közt akik 15 éves koruk óta kenik magukat, 40 éves koromban szinte felüdülés leszek a férfiaknak, mert az akkori átlaghoz képest lesz majd olyan a bőröm mint egy 25 évesnek :).

2009. nov. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
61%
Én is így csináltam és aztán elmentem bőrgyógyászhoz, kaptam rá szert és többé nincs szükségem alapozóra, ezt tanácsolom nektek is!
2009. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
65%
Az első válaszó vagyok. Voltam már bőrgyógyásznál is, felírnak minden féle büdös sz@rt amit a falra nem kennék fel nem ám a bőrömre, és semmit nem használtak. 2-3 seb miatt szoktam alapozót használni, meg hogy ne fényledjen a bőröm, holott kentem én már 30.000 forintos Aloevera termékekkel is és azok sem segítettek a zsírosodáson.
2009. nov. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Menj el másik bőrgyógyászhoz, nagyon jó eredménye lehet... :D


Amúgy ha sebre kened okos vagy, most jobb egy olyan sebaminek a repedéseibe alapozót kentek, mint egy gyógyuló seb?

2009. nov. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Én azért használok alapozót, mert mindig kivörösödik a fejem a semmitől is és utánna mindenki azzal piszkál, hogy ú de vörös a fejem. Az alapozótól emg szép leszek meg minden. Az első válaszolónak meg igaza van:D De a többieknek is köszi csak az én problémámon nem segít semmi csak az alapozó :)
2009. nov. 21. 15:15
 7/25 anonim ***** válasza:
81%

honnan tudod hogy 40 évesen sima lesz a bőröd???Hát az elég nagy részben genetika.Amúgy meg 40 évesen kell tündökölni,hanem addig míg az ember elég fiatal.Mert a sok jótól szépül az ember és akit fiatal korában csesztetnek az sok mindenre rányomja a bélyeget.

Kérdező ha neked úgy jó kencélj.Csak néha nem árt egy kozmetikus kezelés...hámlasztás,alapozás előtt hidratálás.

2009. nov. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
14%
A 20 éve alapozóba fojtott arcú nőkhöz képes gyönyörű lesz a bőröm :) És miért is ne lehetne 40 évesen tündökölni?
2009. nov. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%

Jó Neked kedves alapozó-ellenes nő, hogy nem csúnya a bőröd.

Én utcára nem merek kimenni 14 évesen smink nélkül. Az egész arcom tiszta sötét szeplős, 1 éve kaptam rá egy beszólást, hogy milyen ronda a bőröm, azóta mindig használom...

Örülj neki, hogy Te 40 évesen nem fogsz 60nak kinézni, én sajnos nem tehetem meg, hogy ne használjak.

2009. nov. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%
Anyám tündököl 50 évesen.....pedig huuu micsoda pacsulis volt mindig is.A mai alapozók,főleg a drágábbak már lassan egészségesek.
2009. nov. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!