Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek a műköröm még...

Szerintetek a műköröm még divat vagy ciki?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Az mindig divatos, csak nem az ilyen hegyes izék :)
2013. dec. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
divatos, persze
2013. dec. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Divatnak konkrétan nem mondanám, de páran még hordják. A "lehetetlen színű" nekem mindig is ciki volt. pl kék
2013. dec. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem mindig is ciki volt.
2013. dec. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

a proli változata ciki. az igényes változata nem ciki.

ha nem tudod a különbséget, az ciki. :)

2013. dec. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig divat lesz,de nagyon hegyessel,meg túldíszítettel nem illik akárhová menni. Olyan közönséges. Én imádom a műkörmöt,minden fajtáját,de csak ami nem olyan hosszú,mert az olyan kényelmetlen már,meg a nagyon hosszú szerintem csúnya ribis. A pasik többségének bejön,általában a kocka formájú,de a nagyon hegyes,nagyon hosszú az már taszító. De ez csak az én véleményem :)
2013. dec. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Divat és ha jól van megcsinálva nem is feltétlen látszik, hogy műköröm, éppen ezért mondják sokan, hogy ciki, mert még mindig a kb. 20 évvel ezelőtti hosszú förmedvényekre gondolnak, mondjuk nagyon ritkán látok olyat is, hát az ciki.
2014. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Attól függ.

Szerintem azok az emberek akiknek XL körmük van azok szép szóval furcsák...

Nekem alig van S-es fekete fehér.

Mondjuk sokaknak nem tetszik.

De nekem tetszik és engem nem érdekel más. :D

Amúgy az sosem lesz ciki (egy határon kívül, persze az lesz de ha te tudod mi a határ akkor nagyon menő )

2020. dec. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!