Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti hogyan választjátok ki a...

Ti hogyan választjátok ki a megfelelő alapozót? Nekem mindegyik sötét! A legvilágosabb árnyalat is sötét!

Figyelt kérdés
2013. dec. 10. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kend az arcodra a boltban,van tükör.Sajnos,máshogy nem lehet kideríteni.:P
2013. dec. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze, hogy rákenem. De mindig túl sötét. Másrészt meg az ottani fényviszonyok nem is jók. Világosabb púderrel lehet rajta lágyítani?
2013. dec. 10. 16:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Menj be egy MAC boltba, Douglasba stb. Ott az eladó tud segíteni és nagyobb a választék is.
2013. dec. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne sima mezei rossmannba, dm-be menj, hanem nagyobb drogériába vagy márkaszaküzletbe, ott találhatsz igazán világos alapozókat.

Vagy még jobb, ha eredeti bb, cc krémekkel kísérletezel, azokat eleve világosabbak.

2013. dec. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Max Factor CC krém eléggé világos, de ha az is sötét akkor csak drágábbak között tudsz válogatni :/
2013. dec. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én az Alverde 4 in 1 alapozóját használom, ez szuper világos, az én bőrömnek is mindegyik sötét volt:( bár ez komolyabb bőrhibákat nem fel el, de nekem pont jó és világos:)
2013. dec. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
próbálj meg yves rochert. még elfogadható ár kategória, vagy bourjois. ha ezek is sötétek akkor mac, channel, vagy valami hasonló luxus márkát nézz meg.
2013. dec. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
barry m white foundation. makeupplázáról rendelhető, ezt keverd a sima alapozóhoz.
2013. dec. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát érdemes szétnézni a drágább kínálatban is, ha tényleg mindegyik sötét. Bár legtöbbször nem is az árnyalattal van gond, hanem a tónussal, van semleges, sárgás, rózsaszínes. Zömében sajnos sárgásakat lehet kapni a drogériákban, ami nem mindenkinek nyerő.

Meg nem úgy kell, hogy elmész és megveszed. Bemész, teszteled, ha azonnal meg is akarod venni, akkor ha szép napsütéses idő van, kimész az üzlet elé, előkapsz egy zsebtükröt, és megnézed. Az üzletben tényleg rosszak a színek, és egy borús nap sem épp ideális választás. :D

Ha drágább márkára szánod a fejed, akkor pedig kérj tesztert. Húzzák a fogukat, mert ez itt Magyarország, és biztos minden héten majd lehúzod őket és nem is veszel semmit, de hisztizd ki nyugodtan. :D

Utána az sem mindegy, hogy milyen púdert használsz. Lehetőleg translucent (áttetsző) púderrel fixálj, a színezettek hajlamosak oxidálni az alapozóval, és akkor szürkés/sárgás/sötétebb lesz. Ez akkor is beüt, ha két, egymással nem jól viselkedő alapozót választasz (színkeveréshez is érdemesebb ugyanolyan, csak más árnyalatú termékeket használni).

Tesztelésnél pedig az állad vonalára vidd fel, illetve pöttyözd máshova is az arcodon, de az állnál jól látszik, ha elüt a nyakadtól például. :)

Catrice-nak elvileg van elég olcsó, világos alapozója, azt próbáltad már? Engem a teszter nem győzött meg, hogy elég világos nekem, de egy próbát megér. :D

2013. dec. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudsz mit csinálni, kénytelen leszel netről rendelni valahonnan, de az meg rizikós. Nekem is minden túl sötét (Max Factor CC is). Én vettem egy Sleek New Skin Revive alapozót, ez szinte fehér. Fedése nem nagyon van, de arra jó, hogy megveszek egy drogériás alapozót (a legvilágosabbat persze), és azzal keverem, így el tudom érni a kívánt színt.
2013. dec. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!