Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alap sminktermékeket...

Milyen alap sminktermékeket vegyek?

Figyelt kérdés

16/L

Nem szeretném túlzásba vinni, de többet szeretnék egy szempillaspirálnál.


2013. dec. 10. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

(A douglas ban lehet kapni gyümölcsös alapozót ami nagyon szép ha vannak bőrhibáid)

Egyébként szemhéj festékből valami szépet ne barnát feketét mert az durva, mondjuk korallt vagy világos pasztellt.

SZÁJFÉNY :)

2013. dec. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem túl durva színű szájfny, és szemceruza VÉKONYAN :)
2013. dec. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem 16 évesen azért már festheted magad. egy bb krémet nyugodtan vehetsz, a bőrtípusodnak megfelelőd. a garnier krémjét tudnám ajánlani neked, az tökéletes. erre jöhet egy kis púder. szempillagöndörítő : oltárian jó kis trükk. szemceruza. (milyen színű a szemed???) mondjuk én a te korodban már masszívan tus párti voltam, szóval szemceruza helyett én megpróbálkoznék azzal. eleinte kicsit ügyetlenkedni fogsz, aztán minden szép és jó lesz. szempillaspirál. pirosító v. bronzosító. (nem vastagon!!) rúzs v. szájfény. :)

L22

2013. dec. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Timi179 ***** válasza:
szerintem is mehet egy kis BB krém, barnító vagy pirosító gyöngyök, szemcerka, klasszikus szemhéjpúderek (inkább naturális színek), szájfény... :-)Én avont használok, mindent megtalálsz ebből a katalógusban
2013. dec. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!