Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan találtátok meg a...

Hogyan találtátok meg a kedvenc parfümötöket? Milyen módszerrel keressek?

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy sosem voltam nagy parfümös, de szeretnék végre valami igazán hozzám illőt "viselni, hordani"..


DM-ben 15 percet fújkáltam, de üres kézzel jöttem ki. Egyszerűen nincs időm ott lenni 45 percet..

1. nem ismerek egy parfümöt sem

2. mondjuk ha tetszik 10 ránézésre akkor várni kell míg elillan az alkohol

3. míg elillan az alkohol és a valós illatát érezhetem az kb 4-5 perc..


nem tudom, hogy ti hogyan találtátok meg, de nekem eléggé nehézkesnek tűnik egyelőre.


Valami tipp, segítség, hogyan tudnám megtalálni a saját illatomat?


2013. dec. 16. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
hát én annyit tudok segíteni, hogy elmesélem velem hogy volt: nekem is sokáig nem volt parfümöm egy az hogy drága, kettő hogy nem kaptam, de mikor megtudtam hogy az egyeurós boltba nagyon olcsón lehet venni parfümöt és nagyon jó és sokféle illat van. Egyik ismerősöm rágóillatút használt, akkor kérdeztem hol vette, és ő mondta. Elmentem hát én is, és hát pont rágó illatú nem volt, nembaj azért párat megszagoltam :) ééés találtam egy még sokkal jobbat :) vaníliásat :) amit imádok. A tesóm meg vattacukrosat aminek is nagyon jó illata van :) aztán szülinapomra kaptam a mamámtól egy másik félét, annak is nagyon jó illata van. Mivel a vaniliásat kezdtem már kicsit unni, meg olyan túl édesnek tűnt már, a mamaféle meg olyan túl fűszeres vagy nemtom milyen illatú, igy ezt a kettőt keverem :) és nagyon jó az összhatás :))) mindegyikből fújok egyet (néha a vaniliásból kettőt) és szerintem nagyon nagyon jó illata van igy :) remélem segitettem :D bocs a regényért :D (ja és még a kérdésedre a válasz: csak úgy tudod meg, ha találsz egy illatot és rögtön megtetszik, és tudod hogy ez kell és kész :D nekem is így volt azzal amit most fogok kapni karácsonyra, az oriflame-ből megszagoltam, és úú ez kell :D)
2013. dec. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

én krémmánián elég sok parfümről olvasok, tartósság, erősséget illetően.

nekem fontos, hogy nagyon tartós legyen.

a fanyar, de kissé édeskés illatokat kedvelném.. másokon érzem, de igeneken (utcán, buszon).

ezek amik tetszenek (szerintem), inkább 30-as korosztálynak tetszetősek, 22 vagyok, így a velem egykorúak vagy nem használnak parfümöt, vagy valami gejl édes valamit, amitől felfordul a gyomrom...


finnyás nem vagyok, csak utálom az édes illatokat úgy egy magukban.

2013. dec. 16. 16:33
 3/5 anonim ***** válasza:
hát remélem sikerülni fog megtalálni :) de ne legyél nagyon rákattanva, mert nálam úgy szokott lenni, hogy amit venni akarok, azt sose találok :D
2013. dec. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

lehetséges :)

csak karácsonyra lett volna nekem, és már nem sok van hátra.. azért vagyok felspanolva :)

2013. dec. 16. 21:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Én eddig mindig úgy találtam meg a kedvenc illataimat, hogy megéreztem valahol és lényegében az történt, ami szerelem első látásrakor szokott történni. Csak itt ugye első illatolásra történt:) Akkor azonnal azt éreztem, hogy KELL ez az illat, magamévá akarom tenni.

Így lett a 2 kedvenc illatom a Tommy Hilfiger Tommy Girl már vagy 14-15 éve és a DKNY Women úgy 12-13 éve. Azóta sok-sok jó illatot ismertem meg, de ők elválaszthatatlanok tőlem. A Gucci Rush-hal voltam még érdekesen: először ő nagyon nem jött be, sőt egyenesen undorítónak tartottam, ma pedig megveszek érte valamiért. legközelebb veszek is belőle :) Hát nálam így megy. Szerintem te sem úgy fogsz rátalálni, hogy a DM-ben fújkodod.

2013. dec. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!