Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik körmös lámpát vegyem meg?

Melyik körmös lámpát vegyem meg?

Figyelt kérdés

ez egy uv:

[link]

ez egy kisebb led+uv:

[link]

ez meg egy nagy led+uv:


[link]


otthoni használatra, néha szoktam mások körmét csinálni.

arra vagyok kíváncsi, hogy a kisebb ledes és a nagyobb ledes lámpánál mennyiben különbözik a kötési.



2013. dec. 26. 18:58
 1/5 anonim válasza:

Szia!

A ledes lámpákkal kapcsolatban nem tudok nyilatkozni!Én nemrég rendeltem egy szettet,amihez 36 W-os UV lámpa volt!Én is gondolkodtam a ledes lámpán,de mivel nekem sem volt fogalmam a kötési időkről,ezért maradtam az Uv lámpánál. Nekem eddig 9 W-os volt és már nagyon idegtépő volt 4-5 órán keresztül csinálni a körmeimet,ezért döntöttem úgy,h. nagyobbat veszek.Kb. 2 hete érkezett meg a rendelésem,neki is láttam a körmeimnek,azóta is kifogástalanok és 1,5 óra alatt kész lettem vele!:) A lámpára is 2 év garanciát adtak és ami nekem még nagyon számított,h. árban is jóval elfogadhatóbb,mint a legtöbb webáruházban!Az első készletemet onnan rendeltem,amit legelsőnek belinkeltél.Bánom már,h. nem találtam rá előbb arra az oldalra,ahonnan most rendeltem.Jóval olcsóbban megúsztam volna!:D Bár az előző oldalról rendelt termékekkel is meg voltam nagyon elégedve,de azért az ár sem mindegy!Ja,és még annyi,h. az én lámpám nem ventillátoros,csak időkapcsolóval van ellátva. Bár nekem igazából az időspórolás volt az elsődleges szempont!:)

2013. dec. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi :) én is így vagyok most, hogy kicsi a lámpám, és nem akarok ennyi időt rászánni.

megkérdezhetem,hogy melyik oldalról rendelsz most már?

2013. dec. 29. 12:36
 3/5 anonim válasza:

Nincs mit!:) Innen rendeltem: [link]


És itt azért a reszelők, matricák stb... is elég jó áron vannak szerintem!Mielőtt rendeltem alaposan átböngésztem az oldalt!:D És így nagyobb lámpával is sokkal olcsóban kijöttem,mint amikor a másik oldalról rendeltem és azért most is bőven pakoltam a kosárba!:D Ami kicsit húzós nekem az a gél lakkok ára,de mondjuk azért az sem mindegy,h. mekkora kiszerelésben vannak.Ezen az oldalon 15 ml-ek,a másik oldalon rendelt gél lakkjaim pedig 6 ml-ek.Először külön szerettem volna csak lámpát rendelni és választani mellé még 1-2 színt,de szettben olcsóbb volt.Én ezt rendeltem: [link] Mondjuk el tudtam volna képzelni más színeket is,de ezek is tetszettek!Én szeretem az ilyen csillámos lakkokat!:)De már magában az Uv lámpa is olcsóbb,mint amiket eddig más oldalakon néztem.:)Na,meg még az tetszik ezeknél a lakkoknál,h. ultra bond kell alá (természetesen a körmök előkészítése után),ami szintén nem olyan drága és lámpázni sem kell,hanem hagyni amíg megszárad és már mehet is a lakk.:) Szóval szerintem ez jóval időspórolósabb!:)

2013. dec. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi, nagyon sokat segítettél :)
2013. dec. 29. 14:22
 5/5 anonim válasza:
Nagyon szívesen!:)
2013. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!