Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A neonsárga körömlakkom nem...

A neonsárga körömlakkom nem fed eléggé, tanács? A többi lejjebb

Figyelt kérdés
Vettem egy neonsárga körömlakkot, de nem fed rendesen, vagy 10 réteg kell hogy kinézzem valahogy. Van erre valami tanács, hogy 2-3 réteg elég legyen ?

2013. aug. 3. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Kend be előtte fehér színű körömlakkal.
2013. aug. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lekentem ... és még úgyis . :|
2013. aug. 3. 11:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha egy fehér alapon 2 rétegben nem fed, akkor dobd ki és vegyél egy normálisat. Csak előtte olvass utána a neten a kiválasztott színnek/márkának.
2013. aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen márkájút vettél?
2013. aug. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kenj alá JÓL fedő sárga lakkot, és úgy olyan lesz, mintha rendesen fedne...:D
2013. aug. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez egy ilyen olcsó Rose Nail-es körömlakk :) eddig nem volt bajom a "márkával" a többi lakk jó, csak ez fogott ki rajtam :s de ezeket az új tanácsokat kipróbálom, köszönöm!:))
2013. aug. 5. 18:48
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
én a castrice márkát ajánlom, annál tuti fogsz találni jól fogó sárgát, a másikat meg dobd ki :)
2013. aug. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És azt a márkát hol lehet kapni? A castrice -t ?:) Mert még sose láttam...:)
2013. aug. 22. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!