Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak, ha a BB krémem...

Mit csináljak, ha a BB krémem egy kicsit sötétebb és narancssárgásabb az arcszínemnél?

Figyelt kérdés

Essence és a legvilágosabb ez volt. Ott kipróbáltam, jó volt, itthon már nem annyira. Viszont(!) ha nagyon keveset oszlatok el a bőrömön, akkor mondhatni szép még.


Valami megoldás, trükk-tipp erre a problémára, hogyha a BB krém sötétebb és narancsosabb a bőrszínemtől?


Nagyon fontos! Felpontozlak, ha segítesz!:)

15/L



2013. dec. 26. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nekem kicsit sötétebb az alapozóm, arckrémmel keverve szoktam használni, úgy kivilágosodik.
2013. dec. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

- én ilyenkor egy világosabb púderrel szoktam rajta segíteni(mondjuk ez csak max 2-3 árnyalatot tud változtatni, de az is jobb mint a semmi)

- (ahogy már említették az első hozzászólásban)egy kis tálkába vagy a kezedre tegyél egy kicsit belőle és arányaiban több arckrémet, keverd össze (igaz kicsit gyengébb lesz így a fedése)

- Vegyél egy világosat, a kettőt lehet keverni éppen olyan árnyalatúra, amilyen a bőrszíned.

- De hogyha nagy az eltérés akkor lehet jobb ha félreteszed nyárra....


Remélem segíttettem! :)

2013. dec. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek! Főleg a második hozzászólónak!:D Felpontoztalak titeket.
2013. dec. 28. 12:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!