Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik Avonos szempillaspirál...

Melyik Avonos szempillaspirál a legjobb?

Figyelt kérdés
Milyet használtok, és mennyire vagytok megelégedve vele?

2013. dec. 28. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Super Drama

Supershock

Mindkettő 5/5


A color trend termékeket viszont inkább nem osztályoznám...:/

2013. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És az infinitize? :)
2013. dec. 28. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Nekem SuperShock Max-om volt, de egyáltalán nem vált be semmilyen téren.

18/L

2013. dec. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanannyiert veszel egy Maxfaktort, ami nem csomosodik es nem pereg le :) Nekem az avonos szemfestekektol kotohartyagyulladasom lett(lemostam, uj volt) . Nehany ismerosom ugyanigy jart, szinten Avon szemceruzak,spiralok hasznalata utan
2013. dec. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Timi179 ***** válasza:
SuperShock,Superfull a legjobb szerintem!!! :-) a kötőhártya gyulladás és allergia, irritáció bárkinél előfordulhat, hisz nem egyformán reagálunk a különböző cégek termékeire, így teljesen normális, hogy van aki az AVON termékeire is allergiás! Pontosan ezért van nálunk 100%-os visszavásárlási garancia!!!!
2013. dec. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az Infinitizie(narancssárga) és a Super Extend a kedvenc (sárga csomagolás) a szempilláim kb a szemöldökömig érnek tőle :) Egyébként nagyon sok vásárlóm a Super Dramat imádja, nekem pl az nem jön be :) De ez a szempilládtól, és a szempillaspirál keféjétől függ. Rövid szempillákra hosszabbító kefés és festékes, míg a ritkás szempillákra tök más a jó. Ez a katalógusban le van írva minden szempillaspirálnál. De a Color trendeset én sem ajánlom, az tényleg csomósodik :(

A kötőhártya gyulladásról csak annyit, hogy azt biztos, hogy nem kapod sminkcucctól, se Avonostól, se Rimmelestől, se semmilyen más márkától. Ezek a cuccok nagyon komoly tesztelésen mennek á, mielőtt eladásra kerülnek. Kötőhártya gyulladást olyantól kapsz, amit esetleg nem higiénikusan tárolsz. Vagy ha másét (aki esetleg fertőzött) használod. Sőt, ha kézmosás nélkül sminkelsz, akkor is. Sőt, a Párom évek óta kontaktlencsét használ, megfertőződött, és elkaptam. Szemész szerint testi érintkezéssel terjed, ergo elég egy puszi egy kötőhártyásnak, és megvan a baj. Drága betegség, az összes szemfestékemet és az összes applikátorom a kukában landolt és 1 hónap smink nélküli időszak jött :D Amíg meg nem gyógyulsz, felesleges új szempillaspirált bontani, hiszen azt is befertőzöd. :)

2014. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!