Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik Avon-os szempillaspirál...

Melyik Avon-os szempillaspirál a legjobb, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

a mostani júniusi katalógusból szeretnék rendelni, olyat ami dúsít és hosszabbít is , tudom hogy oda van írva hogy milyen , de jártam már úgy hogy vettem dúsítósat és nem volt "hatásos"

szóval tapasztalatok alapján irjatok léccives :)


2013. jún. 13. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy full sárga színű sprálom van,de a nevet most nem tudom, de az nálam bevállt.
2013. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Super Shock MAX!!
2013. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Super shock! :D

Vagy super extend (vagy valami hasonló ilyen sárga színű)

2013. jún. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Super extend és infinitize :)
2013. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Irresistibly Sexy Szempillaspirál, egyszerűen imádom! :DD
2013. jún. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A supershock vagy a superdrama nagyon jók! Ja és ne feledkezzünk meg a Superfull-ról sem!
2013. jún. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nekem leginkább a Luxe vált be. Igaz,csak véletlenül került hozzám,egy másik helyett küldték. Tényleg nagyon jó! És nemsokára megjelenik egy új is,ha jól emlékszem,talán Mega Effect a neve. Érdekes kialakítású,nem olyan tubusban van,mint a hagyományos spirálok,és még csak nem spirál alakú :) Inkább "szempillafésű" :) Volt szerencsém kipróbálni,és FANTASZTIKUS!!! :)
2013. jún. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
[link] nekem ilyen van és nagyon bevált:)
2013. júl. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nem tudom, lehet hogy mar elkestem, de azert leirom,ha a jovobe rendelni szeretnel akkor tanacs:)

Color trend-600 forintos kb. Szinte semmire se jo. Csomosit, a kefejen mindig rengeteg van, hatast se er el semmit. Soha nem hasznaltam kiprobalas ota.

Super Drama-r

2013. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Elozo vagyok..csak felrenyomtam../

Super drama- rengeteget reklamoztak, meg a tvbe is mutattak hogy mekkora szenzacio. Hat engem ezek a reklamok elvakitottak, es megrendelrem. Hat mondom.. Erdekes kefeje van de lehet hogy csodat muvel. Hat igen.. A leheto legrosszabb csodat.. Azt hiszem nem kevesbe kerult, de meg normalisan kifesteni se lehet. Mert mondanam h nem hosszit sem dusit, valoban nem is, de hogy legalabb normalisan nez ki, nem.szana szet all, ki se huzza, egy az egybe borzalmas. Azt mondjak vizallo, egyszer probaltam ki. Nagy csodat nem vartam. Nem folyt el cseppekbe, de szerintem masikak se folytak volna ha nem piszkalom.


Akkor volt az az ilyen tekerosom. Harom fokozatos, es dusit. Alapbol az idok soran rajottem azok a jo szenpillaspiralok(van kivetel termeszetesen) amik ilyen tusisebbek. Hat ennek olyan kefeje volt ami az osszes festeket magabaszivta..kihuztam es mar az elso retegbe darabokba allt a szempillamon, osszeragadt. Nem tudom mire jo, nem ertem azt a tekeros se. Nem erzekelem h barmit is csinalna, minthha csak disz lenne. Max talan tobbet vesz fel a festekbol(ezt se latom, csak masok talalgatasa. ) nem igazan dusit, hosszitani meg abszolut nem.. De anal jobban csomosit.. Drama utan masodik melleloves.

Super Shock- amikor leakciozva lattam, megrendeltem, de mar eleg pesszimistan alltam a dolgokhoz, az elozok utan. De ugy voltam vele, egye fene. Szep kulseje van, es a kefeje is tetszett mert az altalam kozkedvelt tuskes koze tartozik(bocsi de ezt igy bebeszeltem magamba a kiallo hegyes reszei miatt a kefen:D) Amikor eloszor leteszteltem nem ereztem nagy valtozast az altalam hasznalt es nagyon szeretett Astor szempillaspiralom es ekozti sminkeles kozott. Dusit, de nekem hosszit is. Picit csomosit, de lehet hogy ez az en hibam, mert sokat teszek ra. De ezt szeretem, es ha az en altalam hasznaltak kozul kellene egyet kiemelni ami avon szempillaspial kedvenc akkor az ez. Bar nem varazsolt el, de lagalabb valami szepet csinalt:)

Super shock Max- mikor meglattam meg is rendeltem, gondoltam hasonlo lesz mint az elozo,vagy meg jobb is. Kulseje szinte olyan, cska mas szinbe. Kefeje hasonlo, de eleg sok festeket felszed emiatt csomosit is. Nem igazan dusit, hosszitast se nagyon vettem eszre.. Ez is egy csalodas volt. De a masik ketto csalodassal ellentetbe ez legalabb hasznalhato..


Eleg nagy avon szempillaspiral hasznalo vagyok/voltam, igy gondoltam leirom a tapasztalataim. Most az Infinize-t fogom megrendelni, ha gondolod kesobb irhatok arrol is. Igazabol mar ovatos vagyok. Kezdem a katalogussal, megnezem, es ha megtegszik valami ilyen, keresek rola velemenyeket, teszteket(ez egy jo megoldas, igy latod az eredmenyt is, es nem tudnak atverni muszempillaval ahogy a katalogusba.) es ez teljesen megfelelt az elvarasaimnak, es eleg sok jot olvastam rola. Nem sokat veszithetek..:) meg most jopar szempillaspiralom kifogyoba van. Remelem segitettem valamit:)

2013. aug. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!