Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Ti milyen táskát...

Lányok! Ti milyen táskát hordtok középiskolába? Mekkora kézitáskát ajánlott venni? Miket hordtok egy sulis napon magatokkal?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdem a középsulit, és egy fekete kézitáskát szeretnék majd venni, amit vállon is lehet vinni. Mekkora méretű legyen legalább? Ti miket visztek magatokkal egy sulis napon (kézitáskások)?

Köszii a válaszokat

14/L



2013. dec. 28. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én rendes divat táskát hordok de van egy nagyobb táskám is de azt csak heti egyszer viszem mert van egy A/3-as füzetem és abba férbele csak. Hát én az addot napi könyveket füzeteket, sminkes cuccot, parfüm , spray, pénztárca, egészségügyi dolgok, kaja ,pia aszem ennyit
2013. dec. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ajánlom a kézitáskát, bár én olyan vagyok, hogy első a kényelem. Nekem hátizsákom van már 3. éve, eddig olyan igazi iskolatáska volt, de most ilyen kis aranyos, mint ezek: [link] Szerintem ezek nagyon jól néznek ki, és kényelmesek is! :) Igaz, hogy nem fér bele olyan sok minden, de meg lehet oldani. :D
2013. dec. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

Én a nagy, pakolós válltàskákat szeretem. H&M-ben vettem, jól is néz ki, tartós, és jól bírja. Meg minden elfér az ilyenekben. Mondjuk nagyon sok cucc nincs nálam, mert nekem a tankönyveim a suliban vannak, és csak akkor viszek haza valamit ha másnap tanulni kell, de am. van nálam zsepi, kulcs, egy két füzet, pénztárca, hajkefe, korrektot, öngyújtó, cigaretta,rágó, innivaló, kaja :)

L19

2013. dec. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy ekkorát minimum,mert 9.ben baromi sok a cucc: [link] De én a te helyedben 9.re,10.re beszereznék egy válltáskát,mert kéziben nem fogsz elférni,ha már semmiképp nem akarsz hátizsákot hordani.
2013. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
En most kezdtem a kilencediket, es baromi sok a cucc. Az az napi cuccot szinte minden nap haza kell vinnem, mert minden oran doga meg stb. Az osztalytarsaim felenek hatizsakja van, nekem eppenseggel oldaltaskam, de heti ketszer hatizsakot kell vinnnem. Kaja,pia,zsepi,egeszseg ugyi cuccok, tukor, sminkes tasak, sportszemuveg, terdvedo, bokaszorito, es csukloszorito( 9tol mindennapos tesi van)
2013. dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hatosztályosba mentem, 7-8-9.-ben egy barna Converse hátizsákom volt, 10.-et is azzal kezdtem, de nemrég rendeltem Angliából egy olyasmi hátizsákot, amit előttem linkeltek, valódi bőr és anyag, fekete. Nem annyira kicsi, simán elférek benne egy nehéz napon is, pedig sok minden van nálam. Lényeg, hogy ne egy aprót válassz. Válltáska is lehet, mondjuk én kifejezetten nem bírom őket, hátizsákpárti vagyok :)
2013. dec. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jöhet még :))
2013. dec. 29. 17:38
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Hordj hátizsákot, így nem roncsolódik a vállad és a hátad!
2013. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A hátitáska is tud ugyanolyan egészségtelen lenni, mint egy válltáska. :)
2013. dec. 30. 15:07
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Csak hiszed, mert egy válltáskánál csak az egyik oldalra helyeződik súly és gerincferdülésed lesz.
2013. dec. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!