Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemhéj tus mellé kötelező a...

Szemhéj tus mellé kötelező a szempillaspirál?

Figyelt kérdés
mindennap mikor megyek valamerre (suli,barátokkal valamerre ...stb) használok tust és csak tust ,se alapozó ,se korrektor ,se rúzs /szájfény (mindig tiszta az arcbőröm és nem érzem indokoltnak az előbbiek használatát ) egyik unoka testvéremmel beszéltük ezt a témát ,ha annak lehet nevezni és ő teljesen ki van akadva ,hogy nem használok szempillaspirált mivel ha jobban meg néz akkor látja,hogy a pilláim sötétbarnák és ez így mennyire elüt a tustól meg eleve igénytelen ( próbáltam spirállal is ,de nem igazán láttam különbséget) tényleg igénytelen vagyok ? 16.l

#smink #tus #spirál....stb
2013. dec. 30. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igénytelennek semmiképp sem nevezném,max.nem esztétikus,mikor valakinek szép meghúzott tusvonal a szemén,de szempillàja az nincs.Egyébként én nem hiszem,hogy észrevenném,nem azt nèzem egy emberen,hogy van-e szempillàja,mikor beszélgetek vele.
2013. dec. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én se az igénytelen szót használnám rá, inkább csak vicces és abszurd.


Plusz, ha ő látja, te viszont nem, akkor lehet gond van a szemeddel.

Nekem feketék a pilláim, de mégis látszik a különbség, ha kihúzom spirállal.


Még ha a teljes természetességre törekednél, és ezért nem spiráloznál, hanem csak vékonyan kihúznád barnával a szempillatövet, abba nem lehetne belekötni.

2013. dec. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor vette észre, amikor mondtad neki... ez mindent elmond :)
2013. dec. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenól igénytelenség, de elég furán és hülyén tud kinézni, ha az emberen van szemsmink, de nincs spirál, hacsak nincsenek természetes eget verdeső koromfekete szempillái. Egyszerűen befejezetlennek, maszeknak tűnik tőle a smink. Ha ennyire nem látod a különbséget spirállal, akkor valószínűleg nagyon gagyi a spirál, amit használsz,. főleg ha elmondásod szerint is sötétbarnák a szempilláid, és nem feketék...
2013. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
csak a pilláim vége barna a tövénél még fekete
2013. dec. 30. 17:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs,h kötelező. Akarod,használod,nem nem. :D
2013. dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gagyi nélküle. Nekem alapból is szép pilláim vannak, de óriási a különbség az sima és a spirálozott szempilláim között....Szerintem is rossz spirált használhatsz.
2013. dec. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

Miért lennél igénytelen? Az igénytelenség szerintem nem abban mutatkozik meg, hogy használsz-e spirált...Az az igénytelen aki nem mosdik meg naponta, koszos ruhában jár, nem vágja le a körmeit, nem mos hajat...stb...

Amúgy pedig semmi nem kötelező, ha nem akarod akkor nem használsz, lehet hogy a végén mindenki tőled fog sminktippeket kérni! ;) Ha neked így tetszik, akkor hajrá, Ne hagyd, hogy mások befolyásoljanak!

2013. dec. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Spirál nélkül gagyi :D és fura is :D
2014. jan. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!