Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a köldök...

Mi a véleményetek a köldök piercingről?

Figyelt kérdés
Fiuk,lanyok velemenye egyarant erdekelne, és tapasztalatokra is kivancsi lennek,ki hogy viselte, és mennyire faj? Jól nez ki szerintetek? :)
2013. dec. 31. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia.:) Szerintem attól függ, hogy milyen alakod van és persze, hogy milyen a pc. Vannak amik nagyon szépek, de láttam már olyat is ami egészen taszító látvány volt.

Saját tapasztalatot nem tudok mondani, mert nekem nincs.:)

2013. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszoinom a valaszt :) a csicsas pc-k nekem sem tetszenek,egysgzeru kovesek sokkal jobbak szerintem. Nem vagyok kover,edzek hasra, csak nem tudom,hogy csinaltassak-e, nem tul kozonseges mondjuk?
2013. dec. 31. 14:10
 3/10 anonim válasza:
egyik barátnőmnek van, ő azóta szenved vele mióta kiszúratta fáj, gennyesedik , pedig már több mint fél éve meg van neki...nagyon megbánta
2013. dec. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1.vagyok

nem hinném hogy túl közönséges, hiszen már egyre több ember visel ilyen testdíszeket

2013. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek, viszont az én barátnőm is már 1 éve szenved vele, pedig ápolja rendesen, jó minőségű ékszer van benne, de azóta nem tud a hasán aludni és gennyes neki:s
2013. dec. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nekem is gennyesedett hiába orvosi fémből van. Lehet, hogy Ők is érzékenyek rá. Nekem ami bevált az arany ill. az ezüst pc. Amióta azt teszek be semmi baj nincs vele. :)
2013. dec. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Frigg ***** válasza:

Szia! Nekem az első köldökpc-em eléggé fájt, amikor szúrták (félig fekvő helyzetben voltam) és sokáig gennyesedett. Az Apacs ezüstben vettem az ékszert, nem túl jó minőségű. Szerintem amiatt is volt sokáig begyulladva( kb. fél év), plusz a kő is kiesett.. Kicseréltem szilikonszárasra, és tökéletes volt.

Aztán szúrattam még egyszer, egy alsó köldök pc-t, azt szinte meg se éreztem (ülő helyzetben voltam, sokkal könnyebb volt így), a piercertől vettem az ékszert, semmi baj nem volt vele, kb. két hónap alatt rendbe is jött.

Én szeretnék még kettőt, mindkét "oldalra", valahogy így:


[link]


vagy


[link]


23/N

2013. dec. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én kb 6 éve akartam de nem bántam meg h nincs mert minden ribinek az van és nem is divat már az akkor volt az mikor haskidobós felső volt a divat
2014. jan. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Frigg ***** válasza:
miért, te divatból csinálsz mindent???
2014. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat!

Nekem a fulem is be szokott gyulladni,ha hosszabb ideig van benne akarmilyen ekszer,szerintetek ha kiszuratom a koldokomet akkor az is be fog gyulladni? Vagy ezek nem fuggenek ossze?

2014. jan. 2. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!