Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet hogy nem all jol a smink?

Lehet hogy nem all jol a smink?

Figyelt kérdés
Azt veszem eszre, hogy szinte semmilyen smink termek sem mutatos rajtam. A szemceruza kicsinyiti a szemeimet, a pirositot foloslegesnek erzem mert van egy enyhe termeszetes pir az arcomon alapbol, az alapozo csak egy maz, foloslegesnek erzem/tartom az en borom szamara. A kulonbozo szinek a szemhejamon nem allnak jol, a tus valahogy nem illik hozzam. Csak a szajfenyek es ruzsok allnak jol. Ez lehetseges?

2014. jan. 1. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Persze, hogy lehetséges. Örülök, hogy így látod, hiszen ma már (szinte) minden lány/nő ha kell ha nem sminkel. A bőrödnek is sokkal jobb, ha nem kened össze egyfolytában, de ha alkalom adtán kisminkelnéd magad, kérj tanácsot egy kozmetikustól. Én is ezt tettem és tök jó tippeket adott.
2014. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Én is sokszor így érzem (legalábbis ami a szem környékét illeti), amikor profi festett ki, ő is csak minimálisan rakott feketét a szemem fölé, alá egyáltalán nem. Mondjuk béna is vagyok, azt hozzátenném.
2014. jan. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nincs olyan, hogy nem áll jól, csak esetleg nem megfelelően csinálod, vagy nem jól választod meg a színeket.
2014. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Én is úgy gondolom, hogy inkább csak nem jól csinálod, mint hogy ne álljon jól.

De amőgy az hogy amit te csnálsz magadnak nem áll jól az nagoyn is lehetséges, nekem pl van egy osztálytársam aki úgy húzza ki a szemét hogy valami borzalmas ahogy kinéz, pedig smink nélkül előtte nagyon jól nézett ki... csak nem szól neki senki sem hogy borzalom ahogy kihúzza a szemét...

2014. jan. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Én gyakorlatilag csak szempillaspirált használok és ajakbalzsamot. Néha tussal kihúzom a szemem, de nem sokszor van hozzá hangulatom.


Én sem szeretem a szemceruzát, nem áll jól.

Az utóbbi időben, ha esetleg még is használok szemceruzát, akkor csak felül húzom ki, a szemhéj belső oldalán, tehát a szempillák alatt. Az alsó szempillákhoz nem nyúlok a szemceruzával. Sokszor szempillaspirált is csak a felső pilláknál használok.

2014. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Van olyan, hogy valakinek bizonyos színek, stílusok nem állnak jól, olyan viszont nincs, hogy semmi. Nyilván egy profi ki tudna úgy sminkelni, hogy jól álljon, csak gondolom még nem jöttél rá, hogy mi való neked. Nincs is ezzel semmi baj, senki nem úgy születik, hogy azonnal tudja, ki kell kísérletezni. Ha meg úgy érzed, hogy fölösleges, akkor nem kötelező sminkelni, használd csak azokat a dolgokat, amikkel jól érzed magad.
2014. jan. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem próbáld meg azt, hogy a lehető legszolidabb, az arcszínedhez legjobban illő dolgokat használod! Lehet hogy nem lesz "feltűnő", de a kevesebb néha több!:) Pl. a szemhéjadra egy kevés sima bőrszínű festéket kenj, szemceruza helyett spirált használj, mert az kinagyítja, kiemeli a szemeket, és rúzs helyett csak egy vékony réteg szájfényt! Várom hogy sikerült!:*
2014. ápr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!