Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol vegyek normális minőségű,...

Hol vegyek normális minőségű, tartós övet? 20 F

Figyelt kérdés
Nyilván bőr öv a legkifizetődőbb, de annyi silány termék van, akármilyet veszek, foszlik elég hamar ott, ahol a lyuk van. Boltot tudtok esetleg ajánlani?
2014. jan. 1. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szolnok katonai bolt, vmi Reintex a neve, pár éve vettem onnan néhányat, 1500 darabja, vastag széles, jó öv.
2014. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Volt egy póker övem. Egy idő után széttöredezett, műbőrből volt. Kidobni nem akartam, mert tetszik, szeretem, divatos stb. Aztán megláttam egy cipész hirdetélsét az újságban, hogy a cipők készítése, javítása mellett vállal mindenféle bőr termékek gyártását. Úgyhogy elvittem hozzá az övet, hogy cserélje ki rajta az eltöredezett műbőr övet valódi bőrre. A csatt rész megmaradt. 3000 Ft volt, minden tökéletes, többet nem törik el.
2014. jan. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!