Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet normális minőségű...

Hol lehet normális minőségű bőrdzsekit venni kb.15 ezer forintig?

Figyelt kérdés

Nyár elején (motorozás miatt) bőrdzsekire volt szükségem..

én legalacsonyabb áron (8ezer) egy kínaiban vettem..

Egyik délután szeptember elején egy fa alatt hagytam árnyékban, de néhány helyen sütötte a nap (fél óra) ahol átszűrődött a fény/meleg..szóval azóta úgy néz ki, mint egy tehén bundája kb..

Nővérem még tavaly vett a New Yorker-ben egyet, az egy tél alatt kifakult..

Azt lecserélvén ő is egy kínaiban vett, 2 nap után szétjött a cipzárja, de garanciában persze nem cserélték/javították..

Szóval a kérdésem, hogy Szombathely környékén hol lehet normális áron normális minőségű fekete férfi bőrdzsekit venni?

C&A-ban milyen árban vannak (azt többen ajánlották)..

H&M esetleg?

vagy valami egyéb ötlet?


2011. okt. 12. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Most őszintén szerinted lehet kapni 15 ft ért normális bőrdzsekit ? minimum 50 60 ezer ft tól kezdődik ami nem kamu nem kínai !! Ezt meg kell érteni ...
2011. okt. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor normál minőségű kamukínait..

Minden harmadik ember (kis túlzással) bőrdzsekit hord, nemhinném, hogy 50-60ezerért vették, mégis "működik" nekik..

2011. okt. 12. 18:11
 3/9 A kérdező kommentje:
de persze köszi a választ :)
2011. okt. 12. 18:12
 4/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg a vaterán.

(Én amúgy Auchan-ban vettem műbőrt 3ezerért, elég sokat hordtam, semmi baja...)

2011. okt. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ami a világmárkák boltjaiban található (New Yorker,C&A, H&M, az egy sem bőr. ÉN is akartam a múltkor venni a leárazások miatt az akkor még létező Jeans Clubban, de amikor közelebbről megnéztem, ordított róla, hogy kínai vagyok!


Szerintem is vatera, teszvesz, turi és valami jó bőrősnél.

2011. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Auchantól a nyújorkerig. Mindegyikben jók vannak, az auchanban 15-20 ezer között már tényleg vannak nagyon jók.
2011. okt. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

madarasteszkó sajnos nincs a környéken :(

de köszi a válaszokat!

C&A-ban majd mindenképp megnézem..

2011. okt. 13. 14:07
 8/9 anonim válasza:

Szia!

Nekem F&F (Te*co) márkájú bőrdzsekim van, ott volt férfi is 15-20 körül tavaly. Az enyém, ugyan kedvezményesen, de 5700 Ft volt, nagyon boldog voltam vele, mert olyan fazont keresek pár éve már:)

A C&A-ban 30 fölött nem találsz férfi dzsekit, talán használt ruha boltban találsz olcsón, de az lehet hogy nem a neked legjobb fazon. De az ár miatt érdemes megnézni, én a bőrszoknyám találtam ilyen helyen, fillérekért.

2011. okt. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
anya mindenféle juttatásaik miatt amugy is tecsóba jár, legközelebb elmegyek vele..köszi :)
2011. okt. 13. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!